feature
خانه مقالات روانشناسی و موفقیت آرزو، خواسته و هدف...کدام؟

آرزو، خواسته و هدف...کدام؟

6193

بی شک همه ما در زندگی آرزوهایی داریم که رویای رسیدن به آنها را در سر می پرورانیم. به آنها فکر می کنیم و گاهی در میان آنها زندگی می کنیم. اما تا به حال به این فکر کرده اید که برای تحقق آنها چه راهی میتوان در پیش گرفت و یا اصلا قابلیت تبدیل شدن به واقعیت را دارند یا مدینه فاضله و اسطوره هستند؟

آرزوها خواسته ها وامیال درونی ما هستند که در قالب ایده آل هایی در ذهن ما تجسم یافته اند، بسیاری از این آرزوها صرفا آرزو هستند و اگر با منطق با آنها رو به رو شویم میبینیم در دنیای واقعی امکان پذیر نیستند. اما بسیاری دیگر از این آرزوها با تلاش و برنامه ریزی قابل تحقق هستند، پس بهتر است کمی دقیق تر آرزو های خود را مورد بازبینی قرار دهید و ذهن خود را از پرداختن به آرزوهای غیر واقعی بازدارید.

اما اگر بخواهیم تعریفی از هدف ارائه دهیم باید این نکته را بیان کنیم که هدف ها، خواسته هایی هستند که اولویت های زندگی ما را شکل می دهند. هدف انگیزه فعالیت روزمره مارا شکل می دهد و زمینه ساز زندگی آینده ماست. پس میان هدف و آرزو تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. انسان هدفمند به جای نشستن و دل سپردن به آرزوها، عملگراست. برای رسیدن به هدف ها و بلند پروازی های خود برنامه ریزی می کند و با استراتژی پیشروی می کند.

 با خوندن کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، یاد میگیرید که چطوری بدون رفتن به همایش های پرهزینه، زندگیتون رو تغییر بدید، به هدفتون برسید ، موفق بشید واز نتایجی که بدست میارید شگفت زده میشید. این کتاب بر خلاف کتابهای روانشناسی دیگه، خیلی ساده و روان نوشته شده و در پایان هر فصل تمرینات عملی داره که این تمرینات، ماندگاری مطالب رو در ذهن خواننده چندین برابر بیشتر میکنه و باعث ایجاد روحیه عملگرایی میشه.

♦ برای سفارش کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، همین الان عدد 1 به شماره 3000181819 پیامک کنید و بعد از دریافت کتاب درب منزل، هزینه رو به مامور پست پرداخت کنید. هزینه پستی در سراسر کشور کاملا رایگان و شما فقط قیمت پشت جلد کتاب رو اونم با 20 درصد تخفیف در فروش ویژه پرداخت می کنید.

♦ می تونید پیج اینستاگرام کتاب رو از اینجا و کانال تلگرام کتاب رو از اینجا دنبال کنید.

♦ برای دیدن موشن گرافی معرفی کتاب اینجا کلیک کنید.

♦ همیشه قدم اول سخته، ما قدم اول رو کنارتیم.

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا متن کمتر از 1000 حرف را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
آدرس ایمیل اشتباهی وارد کرده‌اید!
لطفا آدرس ایمیل خود را در اینجا وارد کنید

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید 4

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، شهریورماه 96  با حضور جمعی از اساتید برجسته، هنرمندان، ورزشکاران و اهالی فرهنگ... ‌

چگونه احساسات خود را بروز دهیم؟

یک از مشکلات بزرگی که ممکن است در هر فردی وجود داشته باشد، عدم توانایی در بروز احساسات دورنی خود به شکل سالم و در موقعیت های مناسب است. چگونگی... ‌

معرفی فصل 8 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

فصل هشتم: ورزش توی این فصل از کتاب "لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید" علاوه بر اینکه با فوائد جسمی و روحی ورزش آشنا شدید می تونید با یادگیری... ‌