مجموعه اپلیکیشن قاب موفقیت

جذب ثروت و موفقیت
با اپلیکیشن هوشمند قاب موفقیت

مجموعه اپلیکیشن های قاب موفقیت، تشکیل شده از کتاب صوتی و متنی “لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید” به همراه 12 اپلیکیشن کاربردی موفقیت، که هر یک از اپلیکیشن ها برای انجام تمرینات عملی کتاب، توسط نویسنده کتاب طراحی شده اند. اپلیکیشنِ هوشمند قاب موفقیت، با تغییر باورها، مدیریت زمان، افزایش اعتماد به نفس و ایجاد انگیزه، ضمیر ناخودآگاه شما را به سمت موفقیت و جذب ثروت هدایت می کند.

50% درصد تخفیف فعالسازی

با کد تخفیف:   ghab

کتاب تحسین شده توسط بزرگترین روانشناسان کشور

کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید کتاب برگزیده سال، مورد تایید و تحسین بزرگترین روانشناسان کشور می باشد که به زبان ساده کلیه موضوعات موفقیت را آموزش داده با طراحی تمرینات عملی در انتهای هر فصل، باعث ایجاد روحیه عملگرایی و مانع فراموشی مطالب می شود.

اولین اپلیکیشن تخصصی موفقیت

قاب موفقیت اولین اپلیکیشن تخصصی موفقیت و روانشناسی در سطح کشور است که تیم روانشناسی و برنامه نویسی طی مدت زمان دو سال و بر اساس تمرینات عملی کتاب فوق العاده “لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید” آن را طراحی نموده اند.

کتاب صوتی با صدای دلنشین استاد پیام شکوهی

بخش اصلی اپلیکیشن کتاب صوتی لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید می باشد که با صدای دلنشین استاد پیام شکوهی در استودیو ضبط گردیده و در اپلیکیشن قرارگرفته تا در هر لحظه و هر مکانی بتوانید به راحتی به مطالعه و تمرین بپردازید. همچنین امکان سفارش نسخه چاپی کتاب از داخل اپلیکیشن وجود دارد.

بخش های رایگان قاب موفقیت

4 اپلیکیشن از مجموعه اپلیکیشن های قاب موفقیت هدیه ما به شماست که کاملا رایگان می باشد و برای استفاده از آنها نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد. همین الان اپلیکیشن رو رایگان دانلود کن.

۱

تلویزیون انگیزشی با محتوای جدید روزانه

۲

رادیو انگیزشی با محتوای جذاب روزانه

3

پخش زنده تلویزیون به همراه آرشیو برنامه ها

qr کد اپلیکیشن قاب موفقیت

جذب ثروت و اهداف

با ایجاد تابلو تجسم هوشمند و همچنین تمرینات اپلیکیشن عبارت تاکیدی، به سرعت ثروت و اهدافت رو به سمت خودت جذب می کنی

مدیریت زمان و افزایش بازدهی

با اپلیکیشن یاد آور و لیست کارها زندگی و کارت منظم و دقیق پیش میره و زمانت مدیریت میشه و بازدهیت تا 50% افزایش پیدا میکنه

افزایش اعتماد به نفس

با تمرینات اپلیکیشن موفقیتهای من و عبارت تاکیدی به سرعت اعتماد به نفست بالا میره و موفقیتهای بیشتری رو به سمت خودت جذب می‌کنی

زندگی به سبک برنده ها!

محمد جعفری

کتاب های روانشناسی زیادی خوندم که باعث ایجاد انگیزه میشدن، ولی تغییری ایجاد نمیشد ولی با مطالعه این کتاب و تمرینات عملی اپلیکیشن، واقعا تغییر رو در روحیه و زندگیم مشاهده کردم و اعتماد به نفسم بالاتر رفت.

پویا مظفریان

وقتی کتاب به دستم رسید میخواستم فقط بخشی از اون رو مطالعه کنم ولی وقتی مشغول مطالعه شدم به حدی برام جذاب بود که تا انتها مطالعه کردم، واقعا بی نظیر و کامل بود مخصوصا ایده تمرینات عملی.

سارینا فرشچی

کار با اپلیکیشن خیلی ساده و جذابه و چون همیشه همراهم بود خیلی راحت می تونستم اهدافم رو در اون ثبت کنم و برای خودم تابلو تجسم همراه بسازم. همچنین هر روز محتواهای آموزشی و انگیزشی جدیدی برام ارسال میشه.

قاب موفقیت در جشنواره وب و موبایل
نماد پاسارگارد قاب موفقیت
نماد اعتماد قاب موفقیت

تمام حقوق قاب موفقیت برای شرکت کامجو افزار بهار محفوظ می باشد.