feature
خانه معرفی اپلیکیشن قاب موفقیت اپلیکیشن هدف نویسی

اپلیکیشن هدف نویسی

6340

مهمترین مرحله در رسیدن به آرزوها و تبدیل آرزوها به هدف های دست یافتنی باور کردن این مسئله است که توانایی رسیدن به چیزی که می خواهیم را داریم. برای اینکه بتوانیم باور را در ذهن خود ایجاد کنیم باید تصویرهدفمان را به بهترین شکل و با جزئیات کامل در ذهن خود بپرورانیم. نزدیکترین راه برای ایجاد تصویر ذهنی، نوشتن اهداف است. وقتی هدف خود را می نویسید در مرحله اول اهداف خود را ثبت و برای زمان رسیدن به آنها زمان تعیین میکنیم و آنگاه به کائنات امر می کنید که شما را در رسیدن به این هدف یاری کنند.

اپلیکیشن قاب موفقیت، با ایجاد فضایی برای ثبت اهداف بصورت تفکیک شده به شما این امکان را می دهد تا دفترچه اهداف خود را همه جا و در همه حال با خود داشته باشید و با برنامه ریزی منظم و متناوب به اهداف خود دست یابید.

شما در بخش هدف نویسی می توانید اهداف خود را در سه دسته بندی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ثبت کرده و برای هر هدف عکس مرتبط و تاریخ دستیابی به آن هدف را درج کنید اپلیکیشن چند روز قبل ودر موعد مورد نظر اپلیکیشن به شما یادآوری کند.

پس از رسیدن به هر هدف در زمان تعیین شده توسط شما، می توانید آن هدف را در آلبوم افتخارات خود آرشیو کنید.

شما با ثبت اهداف خود در اپلیکیشن هدف نویسی علاوه بر ایجاد باور در خود، می توانید برای دستیابی به آنها بر اساس اولویت هرکدام برنامه ریزی کنید.

امکان قرار دادن 8 عکس برای هر هدف به شما کمک می کند تا بتوانید تصویر ذهنی خود را دقیقتر کنید، باور خود را تقویت و برای تلاش انگیزه و هیجان بیشتری داشته باشید چرا که هدفی دارید که با تمامی جزئیات پیشروی شما قرار دارد، ملموس است و می توانید برای بدست آوردنش استراتژی خود را بچینید.

در دسترس بودن دفترچه اهداف، قابلیت ویرایش و تغییر تاریخ دستیابی به شما این امکان را می دهد تا در هر موقعیتی دست از بلند پروازی و برنامه ریزی اهدافتان برندارید.

تنظیم هشدار یادآور برای چند روز قبل از موعد تعیین شده به شما کمک می کند تا برای رسیدن به هدف در تاریخی که تعیین کرده اید مصمم شوید و نهایت تلاش خود را صورت دهید.

♦ برای دانلود مجموعه اپلیکیشن های اندروید قاب موفقیت که شامل کتاب صوتی و متنی لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید نیز می باشد، اینجا کلیک کنید.

♦ برای سفارش کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، همین الان عدد 1 به شماره 3000181819 پیامک کنید و بعد از دریافت کتاب درب منزل، هزینه رو به مامور پست پرداخت کنید. قیمت کتاب 48.000 تومان و قیمت دفتر لاکپشت 16.000 است.

♦ برای دیدن نظرات بزرگترین روانشناسان کشور درباره کتاب روی اینجا کلیک کنید.

♦ پیج اینستـاگرام قاب موفقیت با تولید مطالب بسیار مفید و جذاب، هوشمندانـه افکار و دیدگاه شما را به مرور زمان تغییر داده و ضمیر نـاخود آگـاه شمـا را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.می تونید پیج اینستاگرام قاب موفقیت رو از اینجا و کانال تلگرام کتاب رو از اینجا دنبال کنید.

♦ همیشه قدم اول سخته، ما قدم اول رو کنارتیم.

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا متن کمتر از 1000 حرف را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
آدرس ایمیل اشتباهی وارد کرده‌اید!
لطفا آدرس ایمیل خود را در اینجا وارد کنید

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید 4

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، شهریورماه 96  با حضور جمعی از اساتید برجسته، هنرمندان، ورزشکاران و اهالی فرهنگ... ‌

چگونه احساسات خود را بروز دهیم؟

یک از مشکلات بزرگی که ممکن است در هر فردی وجود داشته باشد، عدم توانایی در بروز احساسات دورنی خود به شکل سالم و در موقعیت های مناسب است. چگونگی... ‌

معرفی فصل 8 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

فصل هشتم: ورزش توی این فصل از کتاب "لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید" علاوه بر اینکه با فوائد جسمی و روحی ورزش آشنا شدید می تونید با یادگیری... ‌