feature

اپلیکیشن یادآور

6018

اپلیکیشن یادآور از مجموعه اپلیکیشن های قاب موفقیت است که در رسته روانشناسی وموفقیت طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. کارکرد این اپلیکیشن این است که کاربر مناسبت های مهم، قرارملاقات ها و سایر اتفاق های مهمی که نیازمند یادآوری دارند را در دسته بندی های مربوط به هر یک ثبت کند و دیگر دغدغه بیاد آوردن موقعیت های مهم را نداشته باشد.

دسته بندی های یادآور به این ترتیب است:

تولد: کاربر می تواند تاریخ تولد عزیزان خود را در این دسته ثبت کند و اپلیکیشن بصورت سالانه تولدها را  از چند روز قبل به وی یادآوری می کند.

سالگرد: یکی از نگرانی های آزار دهنده و سوء تفاهم برانگیز بخصوص برای آقایان فراموش کردن تاریخ روزهای مهم مانند سالگرد آشنایی، ازدواج و... است، اپ یادآور این امکان را به کاربر می دهد تا سالگردهای مهم را در تقویم شمسی ثبت و هر ساله با دریافت هشدار از آنها باخبر شود.

قرارملاقات: دسته بندی دیگر اپ یادآور مربوط به قرار های ملاقات است. وقت ویزیت پزشک، قرارهای کاری
،تاریخ برگزاری مراسم ها و... در این دسته می گنجند و کاربر می تواند با فعالسازی هشدار در زمان مشخص از آنها باخبر شود.

سایر: سایر تاریخ هایی که در دسته بندی های بالا نمی گنجند در دسته سایر قرار می گیرند. تفاوت اصلی این دسته با دسته بندی های دیگر امکان قرار دادن هشدار ساعتی، مثلا هر 8 ساعت یکبار برای مصرف دارو، روزهای زوج و روزهای فرد برای یادآوری رویدادهایی مانند ساعت باشگاه و... است.

کاربران می توانند هشدار را به همراه آلارم و لرزش گوشی خود در یافت کنند و یا در صورت تمایل آلارم و یا لرزش گوشی را خاموش و هشدار را تنها به صورت متنی دریافت نمایند.

همچنین امکان ویرایش و حذف برای هر هشدار در این اپلیکیشن تعبیه شده است.

مهمترین مزیت یادآور قاب موفقیت، استفاده از تقویم شمسی برای تنظیم رویدادهاست که در نوع خود بی نظیر است و هیچگونه مشابه داخلی ندارد.

♦ برای دانلود مجموعه اپلیکیشن های اندروید قاب موفقیت که شامل کتاب صوتی و متنی لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید نیز می باشد، اینجا کلیک کنید.

♦ برای سفارش کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، همین الان عدد 1 به شماره 3000181819 پیامک کنید و بعد از دریافت کتاب درب منزل، هزینه رو به مامور پست پرداخت کنید. قیمت کتاب 48.000 تومان و قیمت دفتر لاکپشت 16.000 است.

♦ برای دیدن نظرات بزرگترین روانشناسان کشور درباره کتاب روی اینجا کلیک کنید.

♦ پیج اینستـاگرام قاب موفقیت با تولید مطالب بسیار مفید و جذاب، هوشمندانـه افکار و دیدگاه شما را به مرور زمان تغییر داده و ضمیر نـاخود آگـاه شمـا را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.می تونید پیج اینستاگرام قاب موفقیت رو از اینجا و کانال تلگرام کتاب رو از اینجا دنبال کنید.

♦ همیشه قدم اول سخته، ما قدم اول رو کنارتیم.

 

 

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا متن کمتر از 1000 حرف را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
آدرس ایمیل اشتباهی وارد کرده‌اید!
لطفا آدرس ایمیل خود را در اینجا وارد کنید

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید 4

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، شهریورماه 96  با حضور جمعی از اساتید برجسته، هنرمندان، ورزشکاران و اهالی فرهنگ... ‌

چگونه احساسات خود را بروز دهیم؟

یک از مشکلات بزرگی که ممکن است در هر فردی وجود داشته باشد، عدم توانایی در بروز احساسات دورنی خود به شکل سالم و در موقعیت های مناسب است. چگونگی... ‌

معرفی فصل 8 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

فصل هشتم: ورزش توی این فصل از کتاب "لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید" علاوه بر اینکه با فوائد جسمی و روحی ورزش آشنا شدید می تونید با یادگیری... ‌