feature
خانه معرفی اپلیکیشن قاب موفقیت اپلیکیشن لیست کارها

اپلیکیشن لیست کارها

5401

اپلیکیشن لیست کارها از اپ های بسیار کاربردی در مجموعه قاب موفقیت است که به کاربر کمک می کند تا با ثبت کارهای روزانه خود، کارهایش را به موقع و بدون فوت وقت به انجام برساند. در واقع هدف از این اپلیکیشن نظم بخشیدن به برنامه کارهای روزانه در راستای هدفمند سازی کاربر است.

کاربر در این اپلیکیشن می تواند کارهای روزانه خود را در چهار دسته بندی با عنوان های:

 :Aکار مهم و اضطراری

:B کار مهم و غیر اضطراری

 C: کارغیر مهم و اضطراری

:D کار غیرمهم و غیر اضطراری

ثبت کند و اپلیکیشن کارها را ویرایش کرده و به ترتیب درجه اهمیت به کاربر نمایش میدهد تا کاربر به ترتیب اولویت آنها را به انجام برساند. پس از به انجام رسیدن هر کار، کاربر می تواند کار انجام شده را از لیست کارهای خود خط بزند و یا حذف کند. اپلیکیشن لیست کارها همچنین به کاربر امکان ویرایش کار خود را می دهد و کار کردن با آن بسیار ساده است.

مزیت استفاده از اپلیکیشن لیست کارها این است که در مرحله اول به زندگی روزانه شما نظم می بخشد و به شما امکان این را می دهد که کارهای هر روز خود را به سادگی به خاطر بیاورید و از اهداف خود جا نمانید، مزیت پنهان این اپلیکیشن این است که وقتی شما کارهای خود را طبق برنامه به انجام می رسانید، با خط زدن هر کدام از کارها احساس رضایت خاطر و توانمندی را در خود تقویت می کنید و ضمیر ناخودآگاه شما باور می کند که شما از عهده تمامی کارهایی که به شما محول می شود به آسانی بر می آیید.

همچنین با به انجام رساندن کارها به ترتیب درجه اهمیت در وقت کاربر صرفه جویی شده و بازدهی او افزایش خواهد یافت.

♦ برای دانلود مجموعه اپلیکیشن های اندروید قاب موفقیت که شامل کتاب صوتی و متنی لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید نیز می باشد، اینجا کلیک کنید.

♦ برای سفارش کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، همین الان عدد 1 به شماره 3000181819 پیامک کنید و بعد از دریافت کتاب درب منزل، هزینه رو به مامور پست پرداخت کنید. قیمت کتاب 48.000 تومان و قیمت دفتر لاکپشت 16.000 است.

♦ برای دیدن نظرات بزرگترین روانشناسان کشور درباره کتاب روی اینجا کلیک کنید.

♦ پیج اینستـاگرام قاب موفقیت با تولید مطالب بسیار مفید و جذاب، هوشمندانـه افکار و دیدگاه شما را به مرور زمان تغییر داده و ضمیر نـاخود آگـاه شمـا را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.می تونید پیج اینستاگرام قاب موفقیت رو از اینجا و کانال تلگرام کتاب رو از اینجا دنبال کنید.

♦ همیشه قدم اول سخته، ما قدم اول رو کنارتیم.

 

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا متن کمتر از 1000 حرف را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
آدرس ایمیل اشتباهی وارد کرده‌اید!
لطفا آدرس ایمیل خود را در اینجا وارد کنید

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید 4

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، شهریورماه 96  با حضور جمعی از اساتید برجسته، هنرمندان، ورزشکاران و اهالی فرهنگ... ‌

چگونه احساسات خود را بروز دهیم؟

یک از مشکلات بزرگی که ممکن است در هر فردی وجود داشته باشد، عدم توانایی در بروز احساسات دورنی خود به شکل سالم و در موقعیت های مناسب است. چگونگی... ‌

معرفی فصل 8 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

فصل هشتم: ورزش توی این فصل از کتاب "لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید" علاوه بر اینکه با فوائد جسمی و روحی ورزش آشنا شدید می تونید با یادگیری... ‌