در حال بارگذاری

feature
سمینار نخبگان ثروت آفرین دکتر آزمندیان

سمینار نخبگان ثروت آفرین دکتر آزمندیان

مدت زمان : 01:19:59
سمینار و آموزش های ارزشمند نخبگان ثروت آفرین از دکتر علیرضا آزمندیان تقدیم به شما کاربران عزیز قاب موفقیت. علیرضا آزمندیان (متولّد ۲۰ فروردین ۱۳۳۲ در تهران) بنیان‌گذار تکنولوژی فکر در ایران، نویسنده، استاد دانشگاه و سخنران انگیزشی در ایران است. او در سال ۱۳۷۶ مؤسسه فرهنگی علمی پدیده فکر را با هدف اشاعه مباحث تحول آفرین و زندگی ساز تکنولوژی فکر تأسیس کرد.تحصیلات او در زمینه ی ریاضیات است.

علیرضا آزمندیان در سال ۱۳۳۲ در تهران به دنیا آمد و تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در مدارس اسلامی و از جمله دبیرستان علوی تهران طی کرد و در رشته ریاضی از دبیرستان علوی تهران فارغ‌التحصیل شد. علیرضا آزمندیان بنیان‌گذار تکنولوژی فکر در ایران، فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی مکانیک و فوق لیسانس و دکترا و فوق دکترا در رشته مهندسی صنایع و سیستم‌ها از دانشگاه کالیفرنیا USC پس از ۱۲ سال تحقیق و تدریس در دانشگاه‌های آمریکا در سال ۱۳۷۶ به ایران مراجعت کرد و به تأسیس مؤسسه فرهنگی علمی پدیده فکر پرداخت.

تکنولوژی فکر
تکنولوژی فکر در کتابی با همین نام به این شکل معرفی می‌گردد: "یک سیستم جدید برنامه‌ریزی در ضمیر ناخودآگاه انسان است که از طریق آن تحولی عظیم در نظام فکر، شخصیت، باورها و روحیهٔ یک انسان ایجاد می‌شود.

این تکنولوژی جدید اخیراً توسط دکتر علیرضا آزمندیان، بنیانگذار تکنولوژی فکر در ایران ارائه شده و تدریس می‌شود. در این سیستم علمی و تکنولوژیکی با استفاده از پروگرام یا برنامه‌ریزی کردن ضمیر ناخودآگاه، شخص می‌تواند نظام باورها و شخصیت خود را از نو بسازید و با استفاده از سیستم مدیریت روحیه از طریق ضمیر ناخودآگاه به دنیایی از آرامش و نشاط برسد و از این رهگذر به خلق اندیشه‌های هدفمند و امیدبخش بپردازد و از زندگی خود یک شاهکار بسازد.

مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده وضعیت شخص در این نظریه، روحیه و باور است که در هر لحظه چه احساسی دارد. روحیه مهم‌ترین عامل خلق پدیده‌ها معرفی می‌شود و نظام باورها شخصیت هر کسی را می‌سازد و تمام اعضاء و جوارح غیرارادی را کنترل می‌کند.
24460
مورد علاقه ها
دانلود
ویدیو های مشابه
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
ارسال
انصراف
ارسال گزارش
نوع گزارش :
ارسال
انصراف