ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد

کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

کتابی که سبک زندگی شما را تغییر میدهد

کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید بر اساس آخرین متد روانشناسی روز دنیا و با نثر ساده و روان نوشته شده است و در پایان هر فصل از کتاب، تمرینات عملی وجود دارد، که این تمرینات باعث ماندگاری مطالب و ایجاد روحیه عملگرایی در مخاطب می شود. کتاب شامل 21 فصل و 236 صفحه می باشد که تمامی مباحث مربوط به موفقیت را به طور کامل پوشش می دهد. کتاب فقط به صورت فروش آنلاین و ارسال به سراسر کشور عرضه گردیده و در هیچ کتاب فروشی موجود نمی باشد.

فروش ویژه با پست رایگان

قیمت کتاب با جلد سخت و دفتر:   159.000 تومان

(دارای نماد اعتماد)

00:55

کتاب تحسین شده توسط بزرگترین روانشناسان کشور

کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید کتاب برگزیده سال، مورد تایید و تحسین بزرگترین روانشناسان کشور می باشد که به زبان ساده کلیه موضوعات موفقیت را آموزش داده با طراحی تمرینات عملی در انتهای هر فصل، باعث ایجاد روحیه عملگرایی و مانع فراموشی مطالب می شود.

00:59

رسیدن به چاپ هفتم با رضایت %98 از مخاطبین کتاب

با توجه به رضایت 98 درصد از مخاطبین کتاب بر اساس بازخورد کاربران در شبکه های اجتماعی کتاب و راههای ارتباطی با مخاطبین کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید به چاپ هفتم رسید.

کتابی برای کار کمتر نتیجه بیشتر

جذب ثروت و اهداف

با ایجاد تابلو تجسم هوشمند و همچنین تمرینات اپلیکیشن عبارت تاکیدی، به سرعت ثروت و اهدافت رو به سمت خودت جذب می کنی

مدیریت زمان و افزایش بازدهی

با اپلیکیشن یاد آور و لیست کارها زندگی و کارت منظم و دقیق پیش میره و زمانت مدیریت میشه و بازدهیت تا 50% افزایش پیدا میکنه

افزایش اعتماد به نفس

با تمرینات اپلیکیشن موفقیتهای من و عبارت تاکیدی به سرعت اعتماد به نفست بالا میره و موفقیتهای بیشتری رو به سمت خودت جذب می‌کنی

دفتر لاکپشت

دفتر لاکپشت ، دفتر مخصوص انجام تمرینات عملی کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید می باشد. در پایان هر فصل از کتاب ، تمرینات عملی هوشمندانه ارائه شده ، که باعث ماندگاری مطالب و ایجاد روحیه عملگرایی در مخاطب می شود. برای هر یک از تمرینات عملی کتاب، در دفتر لاکپشت یک بخش به صورت اختصاصی طراحی شده که مخاطب می تواند تمرینات مربوط به آن فصل را در صفحه اختصاصی آن انجام دهد. استفاده از دفتر باعث نظم بخشیدن به تمرینات و ایجاد انگیزه برای انجام آنها می شود. برای هر بخش از دفتر راهنمایی تدوین شده که به کاربر نحوه پر کردن آن بخش را آموزش می دهد.

کتابی الهام بخش برای دستیابی به موفقیت

کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید
مختصر گویی

محتوای کتاب با استفاده از کوتاه ترین جملات بیان شده و از تکرار بی دلیل مطالب ، خودداری گردیده.

کامل بودن مباحث

تمامی موضوعات مرتبط با موفقیت ، روانشناسی و سبک زندگی در 21 فصل به صورت کامل آموزش داده شده.

مناسب همه افراد

مخاطب کتاب ، گروه سنی 12 سال به بالا و شامل تمامی مشاغل با هر سطحی از تحصیلات می باشد.

نثر ساده و روان

کتاب با نثر ساده و روان نوشته شده و از کلمات سنگین و تخصصی در آن استفاده نشده.

تمرینات عملی

وجود تمرینات باعث ماندگاری مطالب و ایجاد روحیه عملگرایی در مخاطب می شود.

طراحی های جذاب

وجود طراحی های زیبا و متنوع در هر فصل باعث جذابیت کتاب و مانع خستگی در حین مطالعه می شود.

کتابی برای افزایش اعتماد به نفس

دکتر احمد حلت

کتاب فوق العاده کامل و جامع بود و خیلی ساده و روان نوشته شده بود و من از ایده دفتر همراه اون برای انجام تمرینات عملی خیلی لذت بردم چون علاوه بر ایجاد انگیزه برای انجام تمرینات باعث نظم و روحیه عملگرای هم میشه.

پویا مظفریان

وقتی کتاب به دستم رسید میخواستم فقط بخشی از اون رو مطالعه کنم ولی وقتی مشغول مطالعه شدم به حدی برام جذاب بود که تا انتها مطالعه کردم، واقعا بی نظیر و کامل بود مخصوصا ایده تمرینات عملی.

محمد جعفری

کتاب های روانشناسی زیادی خوندم که باعث ایجاد انگیزه میشدن، ولی تغییری ایجاد نمیشد ولی با مطالعه این کتاب و تمرینات عملی اپلیکیشن، واقعا تغییر رو در روحیه و زندگیم مشاهده کردم و اعتماد به نفسم بالاتر رفت.

تمام حقوق قاب موفقیت برای شرکت کامجو افزار بهار محفوظ می باشد.