قاب مارکت
سامانه بزرگ فروش آنلاین همدان

قاب مارکت یک سامانه بزرگ فروش شهری است، که کلیه مشاغل فروشگاهی می توانند در آن به صورت رایگان ایجاد فروشگاه نمایند و محصولات خود را در فروشگاه به نمایش و فروش بگذارند. در نتیجه مشتری نیازی به خروج از منزل و صرف وقت و انرژی برای خرید ندارد و قاب مارکت با پیک های سریع خود محصولات خریداری شده از طریق سایت و اپلیکیشن را درب منزل خریداران، تحویل شان می دهد. از این رو علاوه بر کاهش ترافیک شهری و آلودگی هوا خریداران محصولات را در رفاه و آسودگی کامل با تخفیف ویژه خرید می کنند. علاوه بر این کاربران می توانند در بخش مشاغل خدماتی بانک اطلاعاتی کاملی از مشاغلی همچون پزشکی، تاسیسات، برق کاری جوشکاری، نقاشی، معماری و ... داشته باشند. قاب مارکت، خرید به صرفه، فقط با یه اشاره

qr کد اپلیکیشن قاب موفقیت

جشنواره ...

جایزه، هر روز یک ساعت هوشمند برای یک نفر!

تا پایان جشنواره با خرید بالای 300 هزار تومان در قرعه کشی روزانه یک ساعت هوشمند شرکت می کنید و امکان برنده شدن مجدد را نیز دارید. قرعه کشی در پایان هر روز انجام می شود و بلافاصله هدیه تحویل برنده می گردد. پس همین الان خرید های روزانه خود را انجام دهید تا علاوه بر استفاده از تخفیف محصولات در قرعه کشی روزانه نیز شرکت داده شوید.

مانده تا پایان جشنواره

ارسال فوری سراسر شهر همدان

در هر نقطه از شهر همدان که باشید خرید های شما نهایتا تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش، درب منزل یا محل کارتان تحویل شما می گردد.

تخفیف دائمی همه محصولات

کلیه محصولاتی که در فروشگاه قاب مارکت قرار می گیرند شامل تخفیف ویژه می شوند. به این ترتیب علاوه بر صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه رفت و آمد، کالای مورد نظر خود را ارزانتر از خرید حضوری به دست می آورید.

بانک مشاغل خدماتی

کلیه مشاغل خدماتی اعم از جوشکاری، تاسیسات، پزشکی و آزمایشگاهی، برقکاری و... می توانند به رایگان در بخش مشاغل خدماتی قاب مارکت اطلاعات خود را ثبت نمایند. از این رو کاربران نیز به راحتی به کلیه مشاغل خدماتی شهر دسترسی پیدا کرده و می توانند با نزدیک ترین گزینه به محل شان تماس بگیرند و نیازشان را برطرف نمایند.

تنوع بالای محصولات

از آنجایی که کلیه مشاغل تحت پوشش فروشگاه آنلاین قاب مارکت همدان قرار می گیرند، تنوع محصولات بسیار بالایی در فروشگاه وجود دارد.

صرفه جویی در زمان

با خرید از قاب مارکت بدون صرف زمان، انرژی و هزینه رفت و آمد بی دردسر خرید های خود را درب منزل تحویل بگیرید.

خرید آگاهانه و با دقت

با توجه به اینکه خرید ها از طریق سایت یا اپلیکیشن قاب مارکت انجام می شود، زمان لازم برای مقایسه قیمت ها، تحقیق و خرید آگاهانه وجود دارد.

خرید به صرفه، فقط با یک اشاره

صفحه همدان نت
قاب موفقیت در جشنواره وب و موبایل
نماد پاسارگارد قاب موفقیت
نماد اعتماد قاب موفقیت

تمام حقوق قاب موفقیت برای شرکت کامجو افزار بهار محفوظ می باشد.