معرفی فصل 18 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

آخرین دیدگاه ها

معرفی فصل 18 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید
معرفی فصل 18 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

فصل هجدهم: قانون جذب
توی این فصل از کتاب "لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید" با قانون جادویی جذب آشنا میشید و خیلی راحت یاد میگیرید که چجوری با استفاده از این تکنیک به اهدافتون دست پیدا کنید و از مشکلات و اتفاق های ناخوشایند دوری کنید. علاوه بر این با تمرینات عملی ماندگاری آموخته هاتون رو توی ذهنتون تا چندین برابر افزایش میدید. با خوندن کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، یاد میگیرید که چطوری بدون رفتن به همایش های پرهزینه، زندگیتون رو تغییر بدید، به موفقیت برسید و از نتایجی که بدست میارید شگفت زده میشید. این کتاب بر خلاف کتابهای روانشناسی دیگه، خیلی ساده و روان نوشته شده و در پایان هر فصل تمرینات عملی داره که این تمرینات، ماندگاری مطالب رو در ذهن خواننده چندین برابر بیشتر میکنه و باعث ایجاد روحیه عملگرایی میشه.

♦ برای دانلود مجموعه اپلیکیشن های اندروید قاب موفقیت که شامل کتاب صوتی و متنی لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید نیز می باشد، اینجا کلیک کنید.

♦ برای سفارش کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، همین الان عدد 1 به شماره 3000181819 پیامک کنید و بعد از دریافت کتاب درب منزل، هزینه رو به مامور پست پرداخت کنید. قیمت کتاب 48.000 تومان و قیمت دفتر لاکپشت 16.000 است.

♦ برای دیدن نظرات بزرگترین روانشناسان کشور درباره کتاب روی اینجا کلیک کنید.

♦ پیج اینستـاگرام قاب موفقیت با تولید مطالب بسیار مفید و جذاب، هوشمندانـه افکار و دیدگاه شما را به مرور زمان تغییر داده و ضمیر نـاخود آگـاه شمـا را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.می تونید پیج اینستاگرام قاب موفقیت رو از اینجا و کانال تلگرام کتاب رو از اینجا دنبال کنید.

♦ همیشه قدم اول سخته، ما قدم اول رو کنارتیم.

پست قبلی
معرفی فصل 19 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید
پست بعدی
معرفی فصل 17 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

ارسال دیدگاه

feature