مجموعه اپلیکیشن قاب موفقیت

مجموعه اپلیکیشن قاب لینک

قاب لینک تشکیل شده است از سه اپلیکیشن کارت ویزیت آنلاین، رزومه ساز و کوتاه کننده لینک که همگی کاملا رایگان می باشند. همچنین می توانید از طریق سایت و بدون نصب اپلیکیشن به کلیه خدمات قاب لینک دسترسی داشته باشید.

کارت ویزیت آنلاین

با کارت ویزیت آنلاین می توانید بیشتر از یک لینک در اینستاگرام داشته باشید. کافیست برای خود یک کارت ویزیت آنلاین سفارشی بسازید و لینک آن را در اینستاگرام خود قرار دهید. در کارت ویزیت علاوه بر ساخت لینک نامحدود و شماره تماس می توانید برای خود سوالات متداول، توضیحات، لیست شبکه های اجتماعی، ویدئو و .. قرار دهید و قالب رنگی خودتان را به راحتی انتخاب کنید. در داشبورد می توانید آمار بازدید و اطلاعات دقیقی از بازدید کنندگان از کارت ویزیت خود داشته باشید. کلیه خدمات قاب لینک کاملا رایگان می باشند.

رزومه آنلاین

در قسمت رزومه ساز می توانید برای خود یک رزومه هوشمند بسیار زیبا بسازید که علاوه بر دریافت فایل PDF یک لینک به رزومه شما اختصاص داده می شود که می توانید آن را در اختیار دیگران قرار دهید تا از رزومه شما بازدید کنند. با توجه به آنلاین بودن رزومه می توانید هر زمان که نیاز داشتید در محتوای رزومه و تم گرافیکی آن نیز تغییر ایجاد کنید. می توانید لینک رزومه را در اینستاگرام، کارت ویزیت آنلاین و هر فضای مجازی دیگری منتشر کنید و آمار بازدید آن را در داشبورد خود ببینید. رزومه ساز قاب لینک کاملا رایگان می باشد.

کوتاه کننده لینک

با کوتاه کننده لینک قاب لینک می توانید علاوه بر اینکه لینک های طولانی خود را به لینک کوتاه تبدیل کنید، آمار بازدید دقیقی از میزان بازدید روزانه، ماهانه، لیست آی پی و شهر بازدید کنندگان و تعداد دفعات بازدید و ... داشته باشید.

آمار تخصصی بازدید

کلیه بخش های قاب لینک از جمله کارت ویزیت، رزومه و کوتاه کننده لینک آمار بازدید تخصصی و حرفه به شما ارائه می کنند.

امکان سفارشی سازی صفحات

صفحه های ایجادی توسط قاب لینک کاملا قابلیت سفارشی سازی از جهت تم، رنگ و چیدمان دارند و در مواردی وظیفه یک وب سایت را برای شما انجام می دهند.

100 درصد امکانات رایگان

کلیه امکانات و خدمات قاب لینک کاملا رایگان می باشد و برای ساخت هیچ لینکی از شما هزینه ایی دریافت نمی گردد.

feature