feature
خانه معرفی اپلیکیشن قاب موفقیت اپلیکیشن ساعت بیدار باش

اپلیکیشن ساعت بیدار باش

6100

یکی از کارآمدترین اپلیکیشن های مجموعه قاب موفقیت که بر اساس جدیدترین متد علم روانشناسی روز دنیا طراحی شده است و بدون مشابه داخلی و خارجی و بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است، اپلیکیشن ساعت بیدار باش است.

علم روانشناسی ثابت کرده است که تکرار و یکنواختی زنگ ساعت سبب می شود که ذهن فرد به صدای هشدار بی توجهی کند و آن را صدای عادی موجود در فضا تشخیص دهد و به آن اهمیت ندهد و فرد خواب بماند.

اپ ساعت بیدار باش به گونه ای طراحی شده که کاربر قادر است با تنظیم آن بر روی هشدار تصادفی، هر روز با صدای زنگ جدید و متفاوت بیدار شود و زنگ هشدار به هیچ عنوان برای وی تکراری نباشد.

این امکان سبب تقویت عادت سحرخیزی در کاربر می شود، همچنین هشدار افزایشی( شروع هشدار از صدای پایین و افزایش تدریجی صدا) باعث جلوگیری از پرش از خواب و ایجاد استرس در کاربر می شود.

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده ساعت بیدار باش قاب موفقیت، نمایش جمله های انگیزشی و با انرژی مثبت در هر بار هشدار است که در شروع یک روز موفق، با انگیزه و شاد به کاربر کمک می کند.

♦ برای دانلود مجموعه اپلیکیشن های اندروید قاب موفقیت که شامل کتاب صوتی و متنی لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید نیز می باشد، اینجا کلیک کنید.

♦ برای سفارش کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، همین الان عدد 1 به شماره 3000181819 پیامک کنید و بعد از دریافت کتاب درب منزل، هزینه رو به مامور پست پرداخت کنید. قیمت کتاب 48.000 تومان و قیمت دفتر لاکپشت 16.000 است.

♦ برای دیدن نظرات بزرگترین روانشناسان کشور درباره کتاب روی اینجا کلیک کنید.

♦ پیج اینستـاگرام قاب موفقیت با تولید مطالب بسیار مفید و جذاب، هوشمندانـه افکار و دیدگاه شما را به مرور زمان تغییر داده و ضمیر نـاخود آگـاه شمـا را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.می تونید پیج اینستاگرام قاب موفقیت رو از اینجا و کانال تلگرام کتاب رو از اینجا دنبال کنید.

♦ همیشه قدم اول سخته، ما قدم اول رو کنارتیم.

 

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا متن کمتر از 1000 حرف را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
آدرس ایمیل اشتباهی وارد کرده‌اید!
لطفا آدرس ایمیل خود را در اینجا وارد کنید

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید 4

مراسم رونمایی از کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، شهریورماه 96  با حضور جمعی از اساتید برجسته، هنرمندان، ورزشکاران و اهالی فرهنگ... ‌

چگونه احساسات خود را بروز دهیم؟

یک از مشکلات بزرگی که ممکن است در هر فردی وجود داشته باشد، عدم توانایی در بروز احساسات دورنی خود به شکل سالم و در موقعیت های مناسب است. چگونگی... ‌

معرفی فصل 8 کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید

فصل هشتم: ورزش توی این فصل از کتاب "لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید" علاوه بر اینکه با فوائد جسمی و روحی ورزش آشنا شدید می تونید با یادگیری... ‌