در حال بارگذاری

feature
فیلم سینمایی یک ذهن زیبا

فیلم سینمایی یک ذهن زیبا

مدت زمان : 01:32:25
سیلویا ناسار کتابی به اسم یک ذهن زیبا نوشته که در سال 2001 توسط ران هاوارد به یک فیلم انگیزشی تبدیل شد. در واقع موضوع اصلی این فیلم از همین کتاب گرفته شده است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این فیلم نزدیک به 313 میلیون دلار فروش داشته و در بخش های زیادی از جمله بهترین بازیگر و بهترین کارگردان کاندید دریافت جایزه اسکار شده.

استفان هانتر ، منتقدر واشنگتن پست ، نظرش درباره فیلم یک ذهن زیبا این است که اراده و میل به خواستن، می‌تواند بر همه تجربه ها و اتفاقات سخت غلبه کند. همان طور که فردی به نام جان نش توانست این کار را انجام دهد.

ماجرای این فیلم درباره زندگی نامه “جان نش” است. ریاضی دان فوق العاده ای که به شدت در مسائل ریاضی و رابطه اعداد و اشکال موفق بود و زندگی درجه یکی را تجربه می‌کرد. تا جایی که در سال 1994 جایزه نوبل را دریافت کرد. تا این که در جریان جنگ جهانی، فردی به سراغش می‌آید و از او درخواست کمک برای فعالیت های رمز شکنی می‌کند و از آنجا به بعد، تمام خوشی های جان نش به پایان می‌رشد و…

پیشنهاد می‌کنم حتماً این فیلم را مشاهده کنید تا بتوانید با افزایش نیروی اراده خودتان، هم انگیزه فوق العاده بالایی بگیرید و هم به موفقیت از همیشه نزدیک تر شوید…
26587
مورد علاقه ها
دانلود
ویدیو های مشابه
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
ارسال
انصراف
ارسال گزارش
نوع گزارش :
ارسال
انصراف