در حال بارگذاری

feature
فیلم سینمایی باشگاه مشت زنی

فیلم سینمایی باشگاه مشت زنی

مدت زمان : 02:14:04
جالب است بدانید این فوق جذاب و درجه یک را هم دیوید فینچر ، همان کارگردان فیلم شبکه اجتماعی که پیش تر نام بردم است. داستان این فیلم انگیزشی واقعاً عجیب و متأثر کننده است و پر است از اتفاقات جذاب و درجه یک. یعنی یکی از مهیج ترین فیلم هایی که تا کنون دیده اید!

ماجرا از این قرار است که شخصی به نام “ادوارد نورتون” که بی خوابی شدید و احساس پوچی کردن در زندگی باعث شده به نوعی بیماری روانی مبتلا شود، کارمند یک شرکت اتومبیل سازی مشهور است. او مجبور است به خاطر شغلش دائماً در سفر باشد. در یکی از این سفرها با فردی به نام تایلر دردن آشنا می‌شود (که برد پیت نقش آن را بازی می‌کند) و در هواپیما با یکدیگر کلی صحبت می‌کنند و در پایان هنگام جدا شدن از یکدیگر شماره هم را می‌گیرند.

ادوراد هنگام رسیدن به خانه اش متوجه می‌شود تمام خانه و وسایلش در آتش سوخته است و مجبور می‌شود دست به دامن تایلر شود. آنها چند ساعتی را با یکدیگر می‌گذرانند و در پایان تایلر از او خواهش می‌کند که در قسمت شلوغی از شهر به او مشت بزند و همین آغاز یک باشگاه دیوانه وار مشت زنی است. باشگاهی که در ادامه تمام شهر را به هم می‌ریزد و باعث مشکلات فراوانی می‌شود.

ادوارد که به خودش آمده بود می‌خواست با تایلر درباره این موضوع صحبت کند و جلوی این اتفاق را بگیرد، اما متوجه شد اصلاً تایلری وجود ندارد! او به دلیل بیماری روانی اش تایلر را فقط در ذهن خودش تصور می‌کرده و اصلاً تایلر وجود خارجی نداشت!

ماجرای جذاب این فیلم به همراه نوع ساخت خوبش سبب شده تا این فیلم در دسته فیلم انگیزشی قرار بگیرد. چرا که واقعاً شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و با تماشای آن بمب انرژی می‌شوید…
26339
مورد علاقه ها
دانلود
ویدیو های مشابه
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه

دیدگاه ها (1)

  1. محمد ظاهری
    1399/07/28 11:13
    0
    این فیلم محشره
ارسال دیدگاه
ارسال
انصراف
ارسال گزارش
نوع گزارش :
ارسال
انصراف