در حال بارگذاری

feature
فیلم سینمایی گرگ وال استریت

فیلم سینمایی گرگ وال استریت

مدت زمان : 02:20:00
سال 2013 مارتین اسکوسیزی یکی از شاهکارهای تاریخ سینما را ساخت تا برای همیشه در ذهن ها باقی بماند. جردن بلفورت که یکی از بزرگترین دلال های سهام در آمریکا بوده و ثروت زیادی از این طریق به دست آورده، در کتابی با همین نام داستان زندگی خودش را بازگو کرده و اسکورسیزی آن را به این فیلم با هنرنمایی لئوناردو دی کاپریو تبدیل کرده.

دی کاپریو که نقش همان بلفورت را بازی می‌کند، در ابتدا در وال استریت کار می‌کرد و کلی مهارت بازاریابی و فروش را در آنجا یاد گرفت. در این هنگام سهام وال استریت به شدت کاهش پیدا می‌کند و او مجبور به ترک آنجا می‌شود.

او که این مهارت ها را به خوبی یاد گرفته بود، وارد یک شرکت دیگر شده که سهام های ارزان می‌فروختند. او در آنجا به اصطلاح خدایی می‌کرد! بعد از مدتی آنقدر پول به دست آورد که توانست برای خودش یک شرکت راه اندازی کند. شرکتش به قدری بزرگ شد که هزاران نفر برای او کار می‌کردند. بلفورت چون درآمدش اصولاً از راه درستی نبود، پلیس دنبالش افتاد و ماجراهای جذابی در ادامه رقم خورد. او در پایان توبه کرد و حالا یکی از نویسندگان و سخنرانان انگیزشی مطرح جهان است.

پیشنهاد می‌کنم گرگ وال استریت را به هیچ وجه از دست ندهید و با تماشای آن، هم انگیزه را درون خود افزایش دهید و هم نکات کلیدی بازاریابی را یاد بگیرید…
26682
مورد علاقه ها
دانلود
ویدیو های مشابه
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
ارسال
انصراف
ارسال گزارش
نوع گزارش :
ارسال
انصراف