چگونه احساسات خود را بروز دهیم؟

آخرین دیدگاه ها

چگونه احساسات خود را بروز دهیم؟
چگونه احساسات خود را بروز دهیم؟

یک از مشکلات بزرگی که ممکن است در هر فردی وجود داشته باشد، عدم توانایی در بروز احساسات دورنی خود به شکل سالم و در موقعیت های مناسب است.

چگونگی برخورد ما با مسائل صرفا به میزان درونگرا و یا برون گرا بودن ما ختم نمی شود. در هر حال همه افراد باید توانایی این را داشته باشند که احساسات خود را بصورت کاملا انسانی و سالم بروز دهند.

انکار، سرکوب، طغیان و رفتارهای این چنینی ناسالم ترین راه مواجهه با احساسات درونی شما هستند. عصبانیت خود را با یک لبخندتلخ نشان می دهید، عشق خود را با توجه بیش از اندازه و یا با کلمات توهین آمیز بیان می کنید، در مواقع غم و اندوه ساکت می شوید و یا خود را خونسرد نشان می دهید. همه اینها نشان می دهد که شما در بروز دادن احساسات خود با مشکل جدی مواجه هستید و در حال جرعه جرعه نوشیدن سمی مهلکی هستید که روح و جسم و زندگیتان را مستقیما به ورطه نابودی میکشاند.

اما چگونه با احساسات خود مواجه شوید؟ اگر تا کنون در حال انکار احساسات خود بوده اید و از رو به رو شدن با غم، خشم، ناامیدی و احساساتی از این قبیل فرار می کرده اید باید به شما راه حلی اساسی را پیشنهاد کنم. یک دفترچه کوچک ابزاریست که می توانید بروز احساسات خود را در آن شروع کنید. می توانید از دفتر یادداشت تلفن همراه خود استفاده کنید و در مواقعی که اتفاق ناخوشایندی رخ می دهد شروع به ثبت احساساتتان با هر کلمه ای که در ذهنتان تلنبار شده است کنید. از اینکه چقدر کلمات شما بیرحمانه و غیر قابل کنترل باشند نهراسید چون در واقع این کلمات چکیده احساساتی هستند که از درون به شما آسیب می زنند، پس بهتر است نمود بیرونی داشته باشند. نوشتن را دقیقا در لحظه ای انجام دهید که واقعا درگیر آن احساس هستید و در درون خود در ستیز هستید. با تکرار این اتفاق ضمیر ناخودآگاه شما می آموزد که زمان درست بروز هر احساسی چه موقع است. تمرین بعد این است که بعد از گذشت یک مدت و سپری شدن دوره غرق بودن در احساس مورد نظر، یادداشت های خود در مورد آن را مورد مطالعه قرار دهید و فکر کنید احساس شما تا چه میزان منطقی بوده و چگونه می توانستید واکنش بهتری داشته باشید، به مرور زمان متوجه می شوید در مواقع لازم چگونه بدون آسیب رساندن به خود و دیگران و همینطور بدون اغراق واکنش های مناسب را در پیش بگیرید.

 

 با خوندن کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، یاد میگیرید که چطوری بدون رفتن به همایش های پرهزینه، زندگیتون رو تغییر بدید، به هدفتون برسید ، موفق بشید واز نتایجی که بدست میارید شگفت زده میشید. این کتاب بر خلاف کتابهای روانشناسی دیگه، خیلی ساده و روان نوشته شده و در پایان هر فصل تمرینات عملی داره که این تمرینات، ماندگاری مطالب رو در ذهن خواننده چندین برابر بیشتر میکنه و باعث ایجاد روحیه عملگرایی میشه.جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کتاب می توانید به سایت کتاب به آدرس www.donotplease.ir مراجعه کنید.

 

♦ برای دانلود مجموعه اپلیکیشن های اندروید قاب موفقیت که شامل کتاب صوتی و متنی لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید نیز می باشد، اینجا کلیک کنید.

♦ برای سفارش کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، همین الان عدد 1 به شماره 3000181819 پیامک کنید و بعد از دریافت کتاب درب منزل، هزینه رو به مامور پست پرداخت کنید. قیمت کتاب 48.000 تومان و قیمت دفتر لاکپشت 16.000 است.

♦ برای دیدن نظرات بزرگترین روانشناسان کشور درباره کتاب روی اینجا کلیک کنید.

♦ پیج اینستـاگرام قاب موفقیت با تولید مطالب بسیار مفید و جذاب، هوشمندانـه افکار و دیدگاه شما را به مرور زمان تغییر داده و ضمیر نـاخود آگـاه شمـا را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.می تونید پیج اینستاگرام قاب موفقیت رو از اینجا و کانال تلگرام کتاب رو از اینجا دنبال کنید.

♦ همیشه قدم اول سخته، ما قدم اول رو کنارتیم.

 

پست قبلی
کلیدهای نفوذ کلام
پست بعدی
چگونه تصویر مثبتی از خود در ذهنمان بسازیم؟

ارسال دیدگاه

فهرست
دانلود مولتی اپلیکیشن قاب
feature