ok

زمان

آخرین مطالب

مطالب ویژه

مطالب پرطرفدار

زمان

زمان دارایی ازشمندیه که نمیشه از خرج شدندش جلوگیری کرد، فقط میشه اونو تبدیل به مهارت و تجربه و  پس انداز کرد. لازمه بهره وری بیشتر از زمان، برنامه ریزی درسته. با خوندن کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید و انجام تمرینات عملی آخر هر فصل یاد میگیری چطور برنامه ریزی درست داشته باشی تا اجازه ندی گنج باارزش زمان بیهوده از دستت بره.

با ارزش ترین دارایی تو، توانایی هاییه که درون تو نهفتست، با خوندن این کتاب  و با انجام تمرینات عملی هر فصل می تونی توانایی های بالقوه خودتو بالفعل کنی و با سرعت هر چه تمام تر به هدفت نزدیک بشی.

با خوندن کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، یاد میگیرید که چطوری بدون رفتن به همایش های پرهزینه، زندگیتون رو تغییر بدید، به هدفتون برسید ، موفق بشید واز نتایجی که بدست میارید شگفت زده میشید. این کتاب بر خلاف کتابهای روانشناسی دیگه، خیلی ساده و روان نوشته شده و در پایان هر فصل تمرینات عملی داره که این تمرینات، ماندگاری مطالب رو در ذهن خواننده چندین برابر بیشتر میکنه و باعث ایجاد روحیه عملگرایی میشه.

♦ برای سفارش کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید، همین الان عدد 1 به شماره 3000181819 پیامک کنید و بعد از دریافت کتاب درب منزل، هزینه رو به مامور پست پرداخت کنید. قیمت کتاب با 20% تخفیف 39،500 تومان است.

♦ می تونید پیج اینستاگرام کتاب رو از اینجا و کانال تلگرام کتاب رو از اینجا دنبال کنید.

♦ برای دیدن موشن گرافی معرفی کتاب اینجا کلیک کنید.

♦ همیشه قدم اول سخته، ما قدم اول رو کنارتیم.

 

پست قبلی
هدف
پست بعدی
عزم و اراده

ارسال دیدگاه

feature