سوالات متداول قاب بازار

می‌توانید به سه روش آگهی ثبت کنید:
وب‌سایت:
تنها کافی‌ست روی «+ ثبت آگهی» بالای صفحه کلیک کنید؛ پس از انتخاب شهر موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن «شرایط استفاده»، بخش مربوط به پذیرش شرایط را تیک بزنید و آگهی را ارسال کنید تا پس از تایید ناظر بر روی سایت قرار بگیرد.
برنامه‌ٔ اندرویدی قاب بازار:
تنها کافی‌ست علامت «+» بالای صفحه در برنامه را لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت آگهی را ارسال نمایید تا پس از تایید ناظر بر روی سایت قرار بگیرد.
برنامه‌ٔ iOS قاب بازار:
علامت «+ آگهی جدید» را در پایین صفحه لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت بخش «ثبت آگهی» را انتخاب نمایید تا پس از تایید ناظر بر روی سایت قرار بگیرد.

قاب بازار همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً راهنمای خرید امن قاب بازار را نیز مطالعه کنید.

کافیست با مراجعه به پانل کاربری، در قسمت آگهی های من روی آگهی مورد نظر رفته و گزینه حذف را انتخاب نمایید تا فورا آگهی شما از سایت حذف شود.

بررسی آگهی‎ها یک فرآیند انسانی است و برای حفظ کیفیت قاب بازار باید با دقت انجام شود. بازبینی‎ها توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیرد؛ کمی تأمل کنید.

فرد آگهی‎دهنده باید آگهی‎ خود را پس از انجام معامله حذف کند. قاب بازار، محلی است که فقط آگهی‎ها در آن درج و از آن حذف می‌شوند!

از طریق صفحهٔ شخصی به راحتی می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید.
مرتباً با پیام «آگهی تکراری است» مواجه می‎شوم، چه کاری باید انجام دهم؟
باید آگهی مشابه قبلی‌تان را از طریق صفحه شخصی حذف کنید و مجدداً آگهی خود را ارسال نمایید.

بعد از درج آگهی از طریق گزینه ارتقا آگهی می توانید برای آگهی خود برچسب تهیه کنید.

برای این کار ابتدا آگهی خود را ثبت و سپس از طریق گزینه ارتقاء آگهی، آگهی خود را مزایده ای کنید.

برای ایجاد فروشگاه شخصی فقط کافیست در سایت ثبت نام کرده و آگهی های خود را درج کنید. در قسمت صفحه شخصی می توانید بنر و لوگو برای خود آپلود کنید و همچنین اطلاعات تماس از قبیل شماره تماس همراه و ثابت و آدرس و ... را وارد نمایید.

بهترین حمایت شما، ترویج قاب بازار است. پس قاب بازار را به دوستان خود معرفی کنید!

feature