سوالات متداول قاب موفقیت

قاب موفقیت اولین بسته کاربردی موفقیت در کشور می باشد که با تلاش تیم روانشناسی و برنامه نویسی بر اساس جدیدترین متد روانشناسی دنیا طراحی و تدوین گردیده. قاب موفقیت تشکیل شده از 12 اپلیکیشن کاربردی که 4 اپلیکیشن آن کاملا رایگان می باشد بخش اصلی اپلیکیشن، کتاب صوتی و متنی "لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید" نوشته مهندس امیر بهادر بهاری می باشد که سایر اپلیکیشن ها انجام تمرینات عملی این کتاب می باشند. هر یک از اپلیکیشن ها در جهت تقویت قدرت تفکر، تغییر باورها و جذب موفقیت به صورت هوشمندانه در ضمیر ناخود آگاه کاربر تاثیر گذاشته و تاثیر شگفت آوری در زندگی وی ایجاد می نماید.

کاربران می توانند با همان ثبت نام اولیه که هنگام ورود اپلیکیشن با درج شماره همراه خود انجام داده اند در همه قاب ها فعالیت نمایند و نیاز به ثبت نام مجدد در هر قاب نمی باشد. ولی می توانید برای هر یک از قاب ها عکس پروفایل و نام اختصاصی داشته باشید.

قسمت های زیادی از اپلیکیشن از جمله رادیو انگیزشی و تلویزیون انگیزشی کاملا رایگان هستند و برای استفاده از آنها نیازی به فعالسازی اپلیکیشن و پرداخت هزینه نمی باشد. ولی بخش های دیگر نیاز به فعالسازی دارند که پس از خرید اشتراک همگی در دسترس شما خواهند بود.

برای فعال کردن اپلیکیشن باید از قسمت خرید اشتراک، یکی از بسته های 3ماهه، 6ماهه یا 12 ماهه را خریداری نمایید.

بله می توانید بسته 3 روزه را رایگان برای خود فعال نمایید و اپلیکیشن را ارزیابی و تست نمایید و در صورت رضایت، یکی از بسته ها را خریداری نمایید.

خیر کافیست با همان شماره ثبت نامی، با دریافت کد تایید مجدد وارد حساب کاربری خود در اپلیکیشن شوید و از باقی مانده اشتراک خود استفاده نمایید.

کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید به صورت صوتی و متنی در اپلیکیشن موجود می باشد و تنها کافیست تا برنامه را فعال نمایید تا علاوه بر کلیه بخش ها، کتاب نیز در دسترس شما قرار بگیرد. همچنین می توانید نسخه چاپی کتاب را از داخل برنامه سفارش دهید تا در هر نقطه از کشور که باشید با پست رایگان در محل خود تحویل بگیرید. برای ثبت سفارش کتاب و دفتر لاکپشت با 20%تخفیف و ارسال رایگان به سراسر کشور روی اینجا کلیک کنید.

خیر ولی می توانید برای هر یک از بخش های اپلیکیشن قفل اثر انگشت قرار دهید.

بله می توانید از قسمت هدیه به دوست کد هدیه 3، 6 یا 12 ماه خریداری نمایید و به دوستان خود هدیه کنید.

feature