سوالات متداول قاب

قاب اولین مولتی اپلیکیشن و مولتی وب سایت در کشور می باشد که با هدف رفع نیاز و جلب رضایت دامنه وسیعی از کاربران با سلایق و علایق متفاوت ایجاد گردیده و امکانات بی نظیری در اختیار کاربران قرار می دهد. قاب با دقت و وسواس فراوان طراحی گردیده و کیفیت خدمات بی نظیری بهره مند می باشد. همچنین تلاش گردیده رابط کاربری سادهای داشته باشد. اکثر بخش های مولتی اپلیکیشن قاب کاملا نوآورانه بوده و هیچ گونه مشابهی ندارد.

تنها با وارد نمودن شماره موبایل خود و دریافت و ثبت کد احراز هویت یک حساب کاربری برای شما در قاب ایجاد می گردد که با همین حساب کاربری می توانید در کلیه قاب ها فعالیت کنید و نیازی به ثبت نام در هر قاب وجود ندارد.

کیف پول قاب محلی برای نگهداری اعتبار مالی کاربران در قاب می باشد که هم می توان از طریق دکمه افزایش اعتبار و پرداخت آنلاین به موجودی آن اضافه کنید و هم می توانید از طریق درخواست واریز و اعلام شماره کارت، از موجودی آن برداشت نموده و به حساب بانکی خود منتقل نمایید. از دیگر مزایای کیف پول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. می توانید از موجودی کیف پول خود برای فعال سازی هر یک از قاب ها مانند قاب موفقیت و قاب حسابداری استفاده نمایید و یا محصولات مورد نیاز خود را از قاب مارکت خرید نمایید.
  2. برای انجام چندین خرید متفاوت و در بازه های زمانی خاص نیازی نیست که چندین بار صفحه پرداخت بانکی مراجعه کنید. می توانید کیف پول خود را به میزان دلخواه شارژ نموده و هر بار خرید خود را به راحتی و سریع تر انجام دهید.
  3. چنانچه به هر دلیلی خرید شما در قاب مارکت رد شود مبلغ پرداختی شما بلافاصله به کیف پول شما عودت داده می شود.
  4. درآمد حاصل از سیستم کسب درآمد قاب، مستقیما به کیف پول شما واریز می شود.
  5. لیست کلیه تراکنش های واریز و برداشت از کیف پول و همچنین لیست کامل درخواست های واریز در کیف پول در دسترس کاربران قرار دارد.

هر کاربر در قاب، دارای یک جی کد مختص به خود می باشد که می تواند آن را به عنوان کد تخفیف در اختیار دوستان بستگان و آشنایان خود بگذارد تا با وارد نمودن آن در قسمت کد تخفیف، بسته های قاب موفقیت و قاب حسابداری را با 10 درصد تخفیف فعال نمایند. به محض خرید 50 درصد از مبلغی که کاربران معرفی شده توسط شما خرید کرده اند به حساب کیف پول شما واریز می گردد. می توانید با معرفی اپلیکیشن و انتشار کد تخفیف (جی کد خود) در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای خود درآمد کسب کنید.

مبلغ واریزی به کیف پول شما، علاوه بر امکان خرید در بخش های مختلف مولتی اپیلیکیشن قاب، قابلیت واریز به حساب بانکی شما را نیز دارد. کافیت تا در کیف پول خود شماره کارت یا شناسه شبای خود را وارد نمایید و درخواست واریز نمایید تا مبلغ در کمتر از 24 ساعت به حساب شما واریز گردد..

امکان رمز گذاری در حال حاضر وجود ندارد ولی می توانید برای تک تک بخش های قاب و زیر مجموعه های هر قاب نیز قفل اثر انگشت تعیین کنید.

بله فقط کافی است تا شماره ای که با آن ثبت نام کرده اید را در دستگاه دوم وارد نموده و کد ارسالی را وارد نمایید تا دستگاه جدید نیز فعال شود.

مرکز پیام محلی برای ارتباط مستقیم قاب با کاربران می باشد که دارای سه بخش می باشد.

  1. بخش اول تیکت می باشد که کاربران می توانند کلیه مشکلات پیشنهادات، شکایات و انتقادات خود را به تفکیک هر قاب برای اپراتور قاب مورد نظر خود ارسال نمایند تا بعد از بررسی پاسخ خود را دریافت نمایند.
  2. بخش دوم پستچی می باشد که کلیه فعالیت ها و عملکرد های شما و بازخورد ها به صورت پیام یکرطفه برای کاربران ارسال می گردد تا از روند فعالیت خود به صورت لحظه ای مطلع گردند.
  3. بخش سوم اعلان می باشد که در آن قاب کلیه طرح های فروش، امکانات جدید، اخبار و تغییرات اپلیکیشن و سایت را به کاربران خود اطلاع رسانی می نماید.

کاربران در قاب یک پروفایل و نام برای خود ثبت می نمایند ولی در هر یک از قاب ها می توانند نام، مشخصات و عکس پروفایل متفاوت داشته باشند.

feature