قوانین و مقررات قاب مهربانی

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در قاب مهربانی تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند. در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار آگهی‌ها، قاب مهربانی ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.

1- مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه.
2- هرگونه آگهی مربوط به خرید و فروش یا معاوضه کالا و ارائه خدمات غیر رایگان
3- هرگونه تبلیغات تجاری و اقتصادی به نفع اشخاص حقیقی یا حقوقی.
4- ناقض حریم شخصی افراد.
5- آگهی‌های فروشی با تصویر نامناسب یا غیر مرتبط.
6- استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، شماره حساب، حراج و موارد مشابه به هیچ وجه مجاز نیست.
7- هرگونه مبادله تجاری در وب سایت قاب مهربانی خلاف قوانین بوده.
8- درج هرگونه شماره حساب یا شماره کارت.
9- هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف.
10- استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای آگهی هایی که مخاطب آن کودکان نیستند.
11- استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای آگهی‌های فارسی.
12- هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که در حیطه کاری وب سایت قاب مهربانی نباشد.
13- آگهی های مرتبط با دوست یابی، همسریابی، صیغه، ازدواج، محرمیت و مشاوره خانوادگی.
14- آگهی های هدیه و درخواست اعضای بدن، مانند:‌ (کلیه).
15- آگهی هایی که در آن شائبه کلاهبرداری مشاهده شود.
16- درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز.
17- وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی.
18- هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و قاب مهربانی در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
19- وب سایت قاب مهربانی هیچ گونه مسئولیتی در قبال کلاهبرداری، سودجویی، آگهی اموال مسروقه و از قبیل این موارد ندارد.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

هرگونه استفاده از قاب مهربانی به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. قاب مهربانی هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ قاب مهربانی استفاده می‌کنند.

1. تلاش قاب مهربانی، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.
2. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و قاب مهربانی هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
3. قاب مهربانی هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ قاب در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین قاب مهربانی، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
4. مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به قاب مهربانی ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
5. قاب مهربانی مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
6. مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به قاب مهربانی که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و قاب مهربانی مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
7. آگهی‌های قاب مهربانی با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از قاب مهربانی حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به قاب مهربانی را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
8. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.
9. قاب مهربانی توسط گروهی از جوانان متخصص و مجرب خیرخواه با نیت کمک رسانی به عموم مردم کشور ایجاد شده و هیچگونه منفعت یا سودی در این پروژه کسب نمی کند و تنها ذی نفع این پروژه کشوری، همه مردم ایران می باشند.

شرایط استفاده از امکانات ارتباطی

قاب مهربانی برخی امکانات ارتباطی از قبیل چت را با هدف تسهیل ارتباطات، کاهش مزاحمت‌ها و افزایش بازدهی آگهی ها ارائه می‌کند. صحبت‌های کاربران صرفاً باید مربوط به آگهی خاص مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست. قاب مهربانی برای ایجاد محیطی ایمن برای کاربران، ضمن ذخیره‌سازی اطلاعات ارتباطی و تحلیل خودکار آنها، بر اساس یافته‌های هوش مصنوعی، پیشنهادات و خدماتی را بر روی ابزارهای ارتباطی خود ارائه می‌کند. لذا لازم به یادآوری است که بر خلاف محیط‌های ارتباطی دیگر که مشمول استانداردهای حریم شخصی است، ارتباطات روی قاب مهربانی صرفاً باید مربوط به آگهی ها باشد و قاب مهربانی برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده و مزاحمت، بر روی این ابزارها ممکن است در صورت لزوم، نظارت ماشینی یا انسانی صورت دهد.

feature