قوانین و مقررات قاب مارکت

کاربران گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی قاب مارکت به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت قاب مارکت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، کد های تخفیف و سایر خدمات ارائه شده توسط قاب مارکت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات قاب مارکت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین قاب مارکت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های قاب مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های قاب مارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات قاب مارکت اقدام کند. همچنین از آنجا که قاب مارکت یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

نحوه پرداخت وجه

نحوه پرداخت وجه به 2 صورت انجام می پذیرد.

1. پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت امن بانک پاسارگاد

2. کیف پول قاب

مدت زمان تحویل کالا

 با توجه به اینکه ارسال محصول از فروشگاه و تحویل به مشتری، به عهده فروشگاه می باشد و هر فروشگاه به روش متفاوتی محصول خود را  ارسال می نماید، لذا در صفحه فروشگاه مدت زمان ارسالی خود را اعلام می نماید. کاربران قبل از خرید از هر فروشگاه می بایست به این نکته توجه کنند.

هزینه ارسال کالا

هزینه ارسال در هر فروشگاه متفاوت می باشد و کاربران قبل از خرید می توانند این هزینه را ببینند سپس خرید خود را انجام دهند.

عودت کالا

کاربران می توانند کالا هایی که امکان مرجوع دارند و در صفحه آنها قید شده است بعد از خرید به فروشنده بازگردانده و وجه خود را پس بگیرند.  شرایط مرجوعی هر کالا بسته به ماهیت آن متفاوت می باشد که در قسمت توضیحات هر کالا توضیح داده شده و می بایست قبل از اقدام به خرید مطالعه گردد. همچنین هزینه ارسال کالا به جهت عودت از محل کاربر به فروشگاه قاب مارکت به عهده کاربر مرجوع کنده می باشد.

روند مرجوعی کالا

کاربر پس از اعلام مرجوعی کالا در پانل کاربری باید منتظر تایید فروشگاه مربوطه باشد تا در صورت تایید کالا را به آدرس فروشگاه ارسال نماید. بعد از ارسال کالا تا زمانی که فروشگاه مرسوله را دریافت کند و در پانل خود اعلام نماید کاربر باید منتظر بماند. بعد از تایید فروشگاه وجه بلافاصله به کیف پول کاربر واریز می شود. کاربر هر زمان که بخواهد می تواند از وجه موجود در کیف پول خرید مجدد انجام داده و یا درخواست واریز وجه نماید. بین 1 تا 3 روز کاری بعد از درخواست وجه به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز خواهد شد.

روند استرداد وجه

کاربران می توانند در قسمت پروفایل خود شماره کارت، شناسه شبا و نام صاحب حساب را وارد نمایند تا هر زمان که تمایل داشته باشند از قسمت کیف پول درخواست واریز وجه نمایند. 72 ساعت بعد از درخواست، وجه به حساب بانکی اعلام شده توسط کاربر واریز خواهد شد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات قاب مارکت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به قاب مارکت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که قاب مارکت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد قاب مارکت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه قاب مارکت را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که 3000181819 تنها شماره‌‌ای است که قاب مارکت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه قاب مارکت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. همچنین ممکن است قاب مارکت با برخی از کاربران یا مشتریان خود، تماس برقرار کند.  بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان قاب مارکت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام قاب مارکت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@ghab24.com اطلاع دهید.

ساعت پاسخگویی

ساعت پاسخگویی از 8 الی 13:30روز های کاری می باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

قاب مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. قاب مارکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت قاب مارکت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات قاب مارکت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط قاب مارکت جزئی از اموال قاب مارکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار قاب مارکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای قاب مارکت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط قاب مارکت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار قاب مارکت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت قاب مارکت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای قاب مارکت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات قاب مارکت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. قاب مارکت محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی GHAB24.COM است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت قاب مارکت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از GHAB24.COM و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.(واتس آپ و اینستاگرام معرفی شده در قسمت ارتباط با ما)

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. قاب مارکت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت قاب مارکت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. قاب مارکت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در قاب مارکت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای قاب مارکت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- قاب مارکت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای قاب مارکت محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت قاب مارکت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای قاب مارکت محفوظ است. قاب مارکت در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت قاب مارکت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.​

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، قاب مارکت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

- کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.

- با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

- امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

- از آنجا که قاب مارکت یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است، در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام بالایی همراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش مشتریان ابتدا توسط قاب مارکت بررسی و در صورت تایید، پردازش گردد. در این موارد پرداخت وجه و تسویه، قبل از ارسال کالا الزامی است؛ درغیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریز وجه، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد

- در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

- در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی قاب مارکت، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.

- لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که قاب مارکت هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

قاب مارکت همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و قاب مارکت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش قاب مارکت اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش قاب مارکت ارسال شود.

سرویس مهلت تست 1 روزه قاب مارکت

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، قاب مارکت این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا 24 ساعت پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری (در مواردی که مرجوعی سلیقه ای نیست)، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش قاب مارکت کنترل و بررسی می‏‌شود در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس بازگشت وجه می‏‌شود. در غیر اینصورت در صورت تمایل مشتری کالا برای مشتری دوباره ارسال خواهد شد. آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل برطبق رویه ها در لحظه تحویل به مشتری و یا 24 ساعت پس از آن تحویل کالا اعلام گردد. درغیر این صورت جهت تایید درخواست مرجوعی نیاز به ارسال مستندات شفاف می باشد. برای تسریع در استفاده از سرویس مرجوعی و تعویض 24 ساعته قاب مارکت، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی و در شرایط اولیه باشد، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در قاب مارکت به اتمام برسد، و قاب مارکت امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید.

خاتمه/ فسخ عضویت:

قاب مارکت مجاز است بدون اطلاع قبلی عضویت کاربران در این سرویس را به صلاحدید خود لغو کند. در صورت بروز موارد نقض شامل این تعهدات یا هر قانون قابل اجرا، کلاهبرداری یا سوءاستفاده از عضویت یا آسیب و ضرر رساندن به قاب مارکت یا سایر کاربران، عضویت لغو می‌شود و هزینه آن مرجوع نخواهد شد.

محتوا

قاب مارکت نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است قاب مارکت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط قاب مارکت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است. وب ‏‌سایت قاب مارکت هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت قاب مارکت تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. © کلیه محتویات سایت قاب مارکت شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت قاب مارکت تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در قاب مارکت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در قاب مارکت قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، قاب مارکت نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، قاب مارکت موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت‌انگیز قاب مارکت

طرح تشویقی شگفت‌انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت‌انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح شگفت‌انگیز باشد، قیمت شگفت‌انگیز اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، قاب مارکت تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. همچنین، هرینه ارسال سفارش برای بخش شگفت‌انگیز به ازای هر سفارش به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

نمایندگی

قاب مارکت در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی قاب مارکت اطلاع دهید. در حال حاضر ارسال کالا در قاب مارکت در کلیه نقاط کشور توسط شرکت ملی پست انجام می‌دهد و برای خرید تنها باید به وب سایت قاب مارکت مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، قاب مارکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد. قاب مارکت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

نحوه ثبت شکایت خریداران

چنانچه کاربری شکایتی داشته باشد می تواند از طریق تیکت در قسمت پشتیبانی فنی شکایت خود را مطرح نماید.

نحوه ارتباط با قاب مارکت

قاب مارکت علاوه بر پاسخگویی تیکت از طریق شبکه های ارتباطی ایتا، روبیکا، تلگرام و واتس آپ  نیز پاسخگوی کاربران خود خواهد بود. با کلیک بر روی اسم هر شبکه اجتماعی به صفحه قاب مارکت هدایت خواهید شد.

 

 

قوانین و مقررات فروشندگان

  1. بسته بندی، آماده سازی و تحویل کالا از محل فروشنده به محل کاربر، به عهده فروشنده می باشد و فروشنده می تواند از کاربران هزینه ارسال دریافت نماید یا به جهت افزایش رضایت مشتری و فروش خود هزینه را تقبل کند.
  2. درج محصولات با عکس حقیقی به صورت زمینه سفید طبق قواعد سایت و با کیفیت از کالا در فروشگاه و ثبت قیمت، درصد تخفیف، تعداد موجودی کالا، سقف سفارش در فاکتور، عنوان محصول، تگ گذاری، زیر عنوان و توضیحات به عهده فروشنده می باشد. در صورت عدم توانایی در عکاسی و ثبت محصول، این کار توسط تیم کاری تخصصی و با دریافت هزینه انجام می شود و به عهده قاب مارکت نمی باشد.
  3. به روزرسانی روزانه تعداد موجودی کالا، به نحوی که در صورت خرید، حتما محصول مورد نظر در فروشگاه وجود داشته باشد تا کاربران سفارشاتشان لغو نشود.
  4. فروشنده موظف می باشد چنانچه در ساعت کاری فروشگاه خود، به هر دلیلی قادر به خدمت رسانی نمی باشد، موقتا فروشگاه را در پانل مدیریت تعطیل نماید، تا کاربران پس از خرید با عدم تایید فاکتور مواجه نشوند.
  5. از آنجایی که قاب مارکت قرارداد به جهت جلب اعتماد کاربران، و افزایش فروش، امکان مرجوعی برای برخی از کالاها ایجاده نموده است، فروشنده موظف است برای هر کالا وضعیت مرجوعی را مشخص نماید تا در صورت امکان کاربران بتوانند کالای خریداری شده را مرجوع نمایند.
  6. فروشنده موظف می باشد جواز کسب، کارت بهداشت و کلیه مجوز های مورد نیاز برای فعالیت خود را داشته باشد و همزمان با امضا این قراداد به همراه یک نسخه کپی به قاب مارکت ارائه نماید.
  7. فروشنده موظف می باشد قیمت های تایید شده اتحادیه را رعایت نماید و در غیر اینصورت کلیه مسئولیت ناشی از گرانفروشی یا کم فروشی به عهده فروشنده می باشد.
  8. در صورت هر گونه تخلف توسط فروشنده پاسخگویی به ارگانهای: تعزیرات، بهداشت، شهرداری، اتحادیه، اماکن و شکایت مشتریان به عهده فروشنده می باشد.
  9. فروشنده موظف می باشد به جهت اثبات تحویل کالا، کد تحویل را از طریق پیک از کاربر گرفته و وارد سایت نماید. ثبت کد تحویل، به منزله رسید قانونی تحویل کالا به مشتری می باشد. چنانچه فروشنده تمایلی به استفاده از روال کد تحویل نداشته باشد می تواند درخواست حذف کد تحویل نماید ولی کلیه مسئولیت ناشی از گم شدن مرسوله، عدم تحویل و ... به عهده فروشنده می باشد.

 

ماده 1: قاب مارکت می تواند در صورت بی نظمی، تخلف در قیمت گذاری، کم فروشی، عدم رضایت مشتریان و داشتن شاکی های متعدد، به صورت یکطرفه این قرارداد را فسخ نماید و با فروشنده تسویه نماید.

ماده 2: فروشنده به جهت افزایش بازدید از فروشگاه و محصولاتش می تواند با تگ گذاری صحیح و دقیق برای محصولات خود در نتایج جستجو و محصولات مشابه بیشتر دیده شود تا فروش خود را افزایش دهد.

ماده3: فروشنده می تواند با ارسال منظم و دقیق، هزینه ارسال کم یا رایگان و ... و در نتیجه کسب رضایت مشتریان، امتیاز و ستاره بیشتری دریافت نموده و میزان فروش خود را افزایش دهند.

ماده 4: درج امکان مرجوعی برای کالاهایی که شرایط دارند باعث جلب اعتماد کاربران و افزایش فروش می گردد.

ماده 5: به وجود آمدن شرایط ویژه مانند قطع اینترنت یا برق، سیل، زلزله و ... و هر عامل خارجی که باعث به هم خوردن روال عادی فعالیت می گردد، قاب مارکت موقتا از تعهدات خود مانند تبلیغات، فروش، واریز وجه و ... معاف می گرداند.

ماده 6: ترتیب نمایش فروشگاه ها و محصولات بسته به رضایت کاربران و امتیاز آنان در قاب مارکت می باشد.

ماده 7: قاب مارکت به مرور و با افزایش تقاضا امکانات بیشتری به سایت و اپلیکیشن اضافه خواهد نمود.

ماده 8: فروشنده  می تواند به جهت افزایش فروش، کالاهایی را با برچسب فروش ویژه در سایت ثبت نماید که در دسته بندی جداگانه فروش ویژه نمایش داده می شوند.  لذا کالایی که به صورت فروش ویژه در سایت ثبت می گردد باید شرایط فروش خاصی مانند: تخفیف بالا، تعداد محدود، ارائه هدیه ای همراه با کالا و ... داشته باشند. در غیر این صورت امکان درج کالا با برچسب فروش ویژه مورد تایید قاب مارکت نمی باشد.

ماده 9: فروش شگفت انگیز به صورت دوره ای توسط مدیریت قاب مارکت انجام می شود و تنها کالاهایی با تخفیف بالا به درخواست فروشنده و با بررسی قیمت، توسط تیم قاب مارکت در آن قرار می گیرد. مدت زمان پیشنهادات شگفت انگیز محدود می باشد.

ماده 10: افزایش تنوع کالا، بسته بندی و ارسال سریع، بروزرسانی دقیق تعداد موجودی کالا و درج تخفیف بیشتر، همگی باعث جلب اعتماد کاربران به فروشگاه و در نتیجه افزایش فروش می گردد. لذا پیشنهاد می شود در شروع فعالیت حتما موارد ذیل در نظر گرفته شود.

ماده11: فروشنده موظف می باشد در صورت عدم فعالیت در هر روز، فروشگاه خود را در سایت تعطیل نماید.

ماده 12: مالیات بر درآمد، مالیات بر ارزش افزوده و تکمیل مدارک دارایی هر یک از طرفین به عهد خودشان می باشد. فروشنده می تواند مالیات بر ارزش افزوده را از مشتری اخذ نماید که این مبلغ شامل کارمزد نمی باشد. قاب مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مالیات بر ارزش افزوده ندارد.

ماده 13: هزینه ارسال پیامک به کاربر و فروشنده به عهده فروشنده می باشد که از مبلغ هر فاکتور کسر می گردد. هزینه با توجه به تعرفه های دولتی به قیمت روز محاسبه می گردد که در حال حاضر 1.500 تومان برای هر سفارش می باشد.

 

 

فهرست
feature