از کدام فروشگاه خرید کنم؟

مطالب ویژه

آخرین دیدگاه ها

از کدام فروشگاه خرید کنم؟
از کدام فروشگاه خرید کنم؟

با توجه به اینکه در قاب مارکت هر فروشگاه به طور مستقل عمل می کند، یعنی پیک، هزینه ارسال، بسته بندی، زمان تحویل و... مختص به خود را دارد، لازم می باشد که برای انتخاب فروشگاه مناسب حتما موارد زیر را در نظر داشته باشید.

  1. امتیاز فروشگاه: حتما قبل از خرید، به امتیاز هر فروشگاه توجه کنید. هر چه فروشگاه ستاره (امتیاز) بالاتری داشته باشد، نشان از رضایت مشتریان و عملرد منظم آن فروشگاه می باشد.
  2. محل فروشگاه: هرچه فروشگاهی که انتخاب می کنید به شما نزدیک تر باشد، زمان تحویل کمتر شده و سفارش شما زودتر به دستتان می رسد. بنابر این قبل از خرید به محل فروشگاه دقت کنید و سعی کنید از نزدیک ترین فروشگاه به محل خود خرید نمایید.
  3. هزینه ارسال: قبل از سفارش حتما به هزینه ارسال فروشگاه توجه کنید. می توانید از فروشگاهی خرید کنید که کمترین هزینه ارسال را داشته باشد. همچنین سعی کنید تا خرید های مشابه خود را از یک فروشگاه انجام دهید، چرا که به طور مثال اگر از دو سوپرمارکت خرید کنید باید دو هزینه ارسال پرداخت نمایید.
  4. نظرات کاربران: می توانید قبل از خرید از هر فروشگاهی نظرات دیگر کاربران را در مورد آن فروشگاه مطالعه نمایید و از تجربه خرید دیگران استفاده کنید تا بهترین فروشگاه را برای خرید انتخاب نمایید.
  5. زمان تحویل: هر فروشگاه در قاب مارکت با توجه به شرایط، نوع محصول و پیک، "حداکثر زمان تحویل" مختص به خود را دارد که باید قبل از خرید به آن توجه نمایید.
  6. حداقل مبلغ سفارش: هر فروشگاه باتوجه به شرایط خود یک حداقل مبلغ سفارش تعیین می نمایید و شما به عنوان خریدار نمی توانید مبلغی پایین تر از آن مبلغ از آن فروشگاه خرید نمایید.
  7. ساعت کاری فروشگاه: ساعت کاری هر فروشگاه در صفحه آن اعلام شده و فقط در آن محدوده زمانی می توانید از آن فروشگاه خرید نمایید.
  8. هزینه بسته بندی: بعضی از فروشگاه ها دارای هزینه بسته بندی می باشند که در بالای صفحه نمایش داده می شود.

 

پست قبلی
کیف پول قاب چیست؟
پست بعدی
روال خرید و دریافت سفارش

ارسال دیدگاه

فهرست
feature