آماده کار
زعفران حسینی
25 سال اعتماد و اعتبار
10:00 تا 13:00
ساعت کاری: 10:00 تا 13:00 الی 16:30 تا 20:30
زمان تحویل: تا 1 ساعت
هزینه ارسال پیک: 20000 تومان
میرزاده عشقی
5.0
تعداد محصولات: 65
تعداد محصولات موجود: 58
تعداد نظرات: 1
  • زمان تحویل تا 1 ساعت
  • هزینه ارسال 20,000 تومان
  • موقعیت میرزاده عشقی
  • حداقل سفارش 100,000 تومان
  • ارسال رایگان بالای 300,000 تومان
  • هزینه بسته بندی 0 تومان
  • 10:00 تا 13:0016:30 تا 20:30
  • تعداد محصول 65
شربت گلاب 700 گرم
گلاب اعلاء سحرخیز 700 گرمی پت حاوی : تقطیر گل محمدی طبیعی میباشد از مرغوب‌ترین گل محمدی کاشان در تهیه این عرق استفاده شده است. گل محمدی کاشان که در عرق گلاب سحرخیز استفاده شده است به دلیل سه عنصر آب و خاک و هوا مکانی که در آن رشد می‌کند نسبت به سایر گل‌های محمدی کیفیت و عطر بالاتری دارد. عرق گلاب سحرخیز با پیشرفته‌ترین فرایند و به روش صنعتی تهیه شده است و مزیت این روش این است که هیچ آلودگی محیطی طی فرایند تولید به عرق گلاب وارد نمی‌شود. آب مورد استفاده در تقطیر این عرق از چشمه آب پریان تهیه شده است که میزان سختی این آب همانند آب تصفیه شده است و نتیجه این فرایند، خروجی با کیفیت‌تر و خوش طعم‌تر عرق گلاب اعلاء سحرخیز است.
73,500 تومان
شربت سکنجبین 900 گرم
حاوی : شکر سفید(%63)، عرق نعنا غلیظ، آب چشمه پریان، اسید سیتریک شربت گیاهی سکنجبین سحرخیز با به‌روزترین و پیشرفته‌ترین فرایند به مرحله تولید رسیده است. این شربت گیاهی، از با کیفیت‌ترین عرق نعنا و سرکه تهیه شده، و آب استفاده شده در این محصول از چشمه آب پریان تهیه شده است.طبع این نوشیدنی سرد و خنک بوده، و در صورتی که با یخ مصرف شود برای از بین بردن صفرا و التهاب حرارت معده مفید است. از دیگر اثرات این نوشیدنی، به رفع نفخ و دل درد می‌توان اشاره کرد، همچنین دارای اثرات خنک کننده و ضد تشنگی است.استفاده از یخ و خیار در تهیه این شربت علاوه بر رفع تشنگی به التهابات ناشی از گرما و کاهش حرارت نیز کمک می‌کند. استفاده بهنیه و مستمر از این نوشیدنی به پاکسازی، تقویت معده و کبد کمک می‌کند و ترکیبات این نوشیدنی، موجب رفع انسداد عروق و جلوگیری از سکته مغزی می‌شود.
65,500 تومان
شربت بهار نارنج 900 گرم
بهارنارنج شکوفه درخت نارنج است که در عطرسازی و ساختن اسانس، انواع نوشیدنی‌های فصلی و عرقیجات و تهیه مربا، گز، سوهان و … کاربرد بسیار دارد. از بهار نارنج در ایران استفاده های صنعتی بسیاری می شود.
75,000 تومان
روغن زیتون تسویه شده 500ml سی
ترکیبات: روغن زیتون تصفیه شده خوراکی با علامت تجاری سی سام شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید و گرما نگهداری شود
269,000 تومان
90 گرم
پودر زردچوبه ادویه‌ای است که در همه آشپزخانه‌های سرتاسر جهان پیدا می‌شود! در آشپزی سنتی و ایرانی هم کمتر خوراک و خورشتی هست که این پودر خوشرنگ جزو ادویه‌های اصلی آن نباشد
26,100 تومان
100 گرم
حاوی: تخم گشنیز، گلسرخ، زیره سبز ،دارچین، زیره سبز، برگ بو، زنجبیل، ریشه جوز، پاپریکا، فلفل قرمز، پودر سیر
25,500 تومان
500 گرم
برای تولید پودر زردچوبه، ساقه‌های زیرزمینی گیاه زردچوبه جمع‌آوری شده و پس از جوشاندن در آب و سپس خشک کردن، آسیاب شده و در نهایت پودر زرد مایل به نارنجی تهیه می‌گردد. این ادویه را گاهی به اسم زعفران هندی یا ادویه طلایی هم می‌شناسند. زردچوبه نه فقط به تنهایی بلکه در ترکیب با ادویه‌های دیگر هم بسیار پرکاربرد است. به طور مثال یکی از ترکیبات همیشگی ادویه کاری همین پودر است. این ادویه علاوه بر افزودن طعم و مزه به غذا، باعث رنگ‌دهی به آن و ایجاد ظاهر زیباتر نیز می‌شود. پودر زردچوبه ادویه‌ای است که در همه آشپزخانه‌های سرتاسر جهان پیدا می‌شود! در آشپزی سنتی و ایرانی هم کمتر خوراک و خورشتی هست که این پودر خوشرنگ جزو ادویه‌های اصلی آن نباشد. برای تولید پودر زردچوبه، ساقه‌های زیرزمینی گیاه زردچوبه جمع‌آوری شده و پس از جوشاندن در آب و سپس خشک کردن، آسیاب شده و در نهایت پودر زرد مایل به نارنجی تهیه می‌گردد. این ادویه را گاهی به اسم زعفران هندی یا ادویه طلایی هم می‌شناسند. زردچوبه نه فقط به تنهایی بلکه در ترکیب با ادویه‌های دیگر هم بسیار پرکاربرد است. به طور مثال یکی از ترکیبات همیشگی ادویه کاری همین پودر است.
83,000 تومان
زردچوبه 500 گرمی سلیفون
پودر زردچوبه ادویه‌ای است که در همه آشپزخانه‌های سرتاسر جهان پیدا می‌شود! در آشپزی سنتی و ایرانی هم کمتر خوراک و خورشتی هست که این پودر خوشرنگ جزو ادویه‌های اصلی آن نباشد
70,000 تومان
هل 20 گرم کاور
هل سبز سحرخیز 20 گرم کاور هندی
76,500 تومان
هل 10 گرم کاور
هل سبز سحرخیز 10 گرم کاور هندی
46,700 تومان
فلفل سیاه 100 گرم
فلفل سیاه آسیاب شده سحرخیز در بسته بندی ۱۰۰ گرمی بیشتر مناسب برای خانواده‌هایی است که زیاد فلفل مصرف می‌کنند یا جمعیت زیادتری دارند.
42,500 تومان
زیره سیاه 100 گرم
زیره سیاه گیاهی است که طبع گرم و خیلی خشک دارد.به دلیل فواید زیادی که این ادویه دارد می‌توان از آن در تمام غذاها استفاده نمود.
80,000 تومان
سماق 100 گرم
حاوی : پودر سماق قهوه ای
36,000 تومان
زرد چوبه 100گرم
25,900 تومان
دارچین 100 گرم
پودر دارچین سحر خیز مقدار 100 گرم
43,900 تومان
ادویه مرغ 100 گرم
حاوی : تخم گشنیز، گلسرخ، زیره سبز ،دارچین، زیره، برگ بو، زنجبیل، ریشه جوز، پاپریکا، پودر پیاز، پودر سیر، پودر هل
34,000 تومان
20 عددی زعفرانی سحرخیز
نبات زعفرانی 20 عددی
79,500 تومان
700 گرمی
نبات زعفرانی خرد شده با طعم هل
106,500 تومان
نبات نگین زعفرانی700گرم ظرفی
94,000 تومان
نبات شاخه سفید10کیلویی(فامینولی)
590,000 تومان
نبات شاخه زعفران 500 گرمی
نبات شاخه زعفران 500 گرمی
83,000 تومان
10 عددی رپ شده سحرخیز
بات درواقع ترکیب آب و شکر است که به دلیل غلظت بسیار زیاد و اصطلاحاً سیرشده بودن، حل کردن شکر بیشتر در آن امکان‌پذیر نباشد. در این محلول می‌توان ترکیبات دیگری مانند زعفران، هل یا لیمو اضافه کرد تا در زمان استفاده طعم و عطر خاصی را به نوشیدنی ببخشند.
39,000 تومان
زعفران سرگل 0.5گرم قوطی دارای نشان سه ستاره (iTQi) از موسسه عطر و طعم برتر دنیاست
زعفران سرگل 0.5 گرم سحرخیز، دارای نشان سه ستاره (iTQi) از موسسه عطر و طعم برتر دنیاست، و تست سلامت و کیفیت از دیگر آزمایشگاه‌ها از مزایای این محصول است.
49,000 تومان
زعفران سرگل 5 مثقال کادویی، با بالاترین میزان کیفیت
زعفران سرگل 5 مثقال کادویی، با بالاترین میزان کیفیت در مقیاس رنگ و عطر‌دهی در نسبت استاندارد به مرحله تولید رسیده است.
1,525,000 تومان
بالاترین میزان استاندارد در مقیاس رنگ دهی و عطربا وزن دقیق
عفران سرگل ۳ مثقال کادویی با بالاترین میزان استاندارد در مقیاس رنگ دهی و عطربا وزن دقیق و بدون رطوبت به مرحله تولید رسیده است.
925,000 تومان
زعفران سرگل 3 گرم قوطی با فرایند پیشرفته و منحصر به فرد بسته‌بندی به مرحله تولید با کیفیت یکپارچه رس
زعفران سرگل ۳ گرم سحرخیز، با فرایند پیشرفته و منحصر به فرد بسته‌بندی به مرحله تولید با کیفیت یکپارچه رسیده است. دارای نشان سه ستاره (iTQi) از موسسه عطر و طعم برتر دنیا، و تست سلامت و کیفیت از آزمایشگا‌‌های دیگر است.
225,000 تومان
زعفران سرگل 2 مثقال کادویی با بالاترین میزان کیفیت در مقیاس رنگ و عطر‌دهی
زعفران سرگل ۲ مثقال کادویی، با بالاترین میزان کیفیت در مقیاس رنگ و عطر‌دهی در نسبت استاندارد به مرحله تولید رسیده است.
625,000 تومان
زعفران سرگل 1 مثقال کاور باعثِ ماندگاریِ بالا و حفظ کیفیت دوچندان زعفران می‌شو
بسته‌بندی جدید زعفران کاور؛ علاوه بر همان عطر و طعم همیشگیِ زعفران‌های سحرخیز، باعثِ ماندگاریِ بالا و حفظ کیفیت دوچندان زعفران می‌شود.
325,000 تومان
زعفران سرگل 1 مثقال کادویی محصول به صرفه، با وزن دقیق و بدون رطوبت شرکت زعفران سحرخیز
زعفران سرگل 1 مثقال کادویی، محصول به صرفه، با وزن دقیق و بدون رطوبت شرکت زعفران سحرخیز، که دارای نشان سه ستاره (iTQi) از موسسه عطر و طعم برتر دنیاست و تست کیفیت این محصول در آزمایشگاه‌های دیگر نیز صورت گرفته است.
335,000 تومان
زعفران سرگل 0/5 مثقال کاور باعثِ ماندگاریِ بالا و حفظ کیفیت دوچندان زعفران می‌شو
بسته‌بندی جدید زعفران کاور؛ علاوه بر همان عطر و طعم همیشگیِ زعفران‌های سحرخیز، باعثِ ماندگاریِ بالا و حفظ کیفیت دوچندان زعفران می‌شود.
170,000 تومان
با طعم دارچین 20 عددی
چای سیاه کیسه‌ای هل سحرخیز طی فرایند CTC به مرحله تولید رسیده، که در مقایسه با روش ارتدکس از عطر و طعم با کیفیت‌تر بر خوردار بوده، که این عطر و طعم به تایید موسسه بین المللی عطر و طعم برتر بلژیک رسیده، و نشان دو ستاره را دریافت نموده است. چای سیاه کیسه‌ای هل سحرخیز، از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین تکه‌های هل تشکیل شده، که برای حفظ عطر دلنشین هل، محتویات در بگ‌‌هایی از جنس پلمیر فود گرید قرار گرفته، و برای جلوگیری از عدم نفوذ رطوبت و هوا، این بگ‌ها در انولوپ‌های متالایز قرار داده شده‌اند. بدون اسانس بودن طعم چای سیاه کیسه‌ای هل سحرخیز، نشان از طبیعی بودن و با کیفیت بودن این محصول دارد، به همین علت اضافه کردن این نوشیدنی به برنامه غذایی روزانه، شما را از خواص بی‌نظیری بهره‌مند می‌کند. عموم افراد روزانه دنبال روش‌های پیچیده و گران برای حل برخی از مشکلات جسمی و روحی خود هستند، فارغ از اینکه یه لیوان چای می‌تواند درمانگر مفیدی برای مشکلاتشان باشد. به دلیل رژیم غذایی نامناسب عموما افراد دارای مشکلات گوارشی، بوی بد دهان، نفخ معده و مشکل در هضم غذا هستند، که چای سیاه‌ هل می‌تواند در صورت استفاده بهینه و مستمر، به عنوان نیروی طبیعی درمانگر کمک شایانی به رفع این مشکلات کند. مشکلات و دغدغه‌های روزمره موجب اضطراب و بی‌قراری افراد می‌شود، نوشیدن یک لیوان چای سیاه کیسه‌ای سحرخیز در طول روز، به کاهش اضطراب و استرس کمک زیادی می‌کند و طبع گرم این محصول، گرما‌ و انرژی مضاعفی را برای شما به ارمغان می‌آورد. قلب از مهم‌ترین اعضای بدن است؛ پس حتی با نوشیدنی که انتخاب می‌کنید باید سلامت این عضو مهم را در نظر بگیرید. نوشیدن چای سیاه‌ کیسه‌ای هل سحرخیز، عملکرد قلب و عروق را تقویت کرده و گردش خون را بهبود می‌بخشد. روماتیسم، بیماری شایعی که به گروه‌های سنی جوان‌تر نزدیک می‌شود؛ تسکین درد‌ این بیماری و بهبود آن، با استفاده بهینه و مستمر چای سیاه کیسه‌ای هل سحرخیز امکان پذیر است.
36,500 تومان
زرشک 200 گرم
زرشک درختچه‌ای است که اکثریت میوه آن را به میوه قرمز رنگ و ترش مزه‌اش می‌شناسند و مصرف کنندگان به دلیل خواص ارزشمندش این میوه را در سبد غذایی خود جای داده‌اند
73,500 تومان
12 عددی
وشیدن روزانه دمنوش یا چای را به عنوان بهترین و ساده‌ترین راه تسکین دردهای عمومی بدن و پیشگیری‌ از بیماری‌ها را، متخصصان و درمانگران طب سنتی ایران تایید کرده‌اند، به همین علت افراد زمانی که بیماری خاصی دارند و از دردی رنج می‌برند یا استرس و اضطراب و تنش روحی، آرام و قرارشان را گرفته است، نوشیدن یک لیوان دمنوش راسریع ترین راه حل مناسب حالشان می‌دانند.
195,000 تومان
12 عددی
تهیه شده از گیاهان بسیار با کیفیت نوشیدنی سالم، خوش طعم و پرفایده حاوی زیره سبز، بابونه، آویشن، شیرین بیان، رازیانه، سنبل الطیب، زیره سیاه، نعنا فلفلی همراه با نعناع و کاکوتی خوش عطر و با کیفیت
61,000 تومان
دمنوش 12 عددی ترکیب میوه های آناناس، انبه، موز، نارگیل و پرتغال تشکیل شده
دمنوش‌ها، راه‌حلی سریع برای زمانی است که نیاز دارید آرامش و حال خوب را جایگزین اضطراب و تنش روحی کنید. متخصصان و درمان‌گران طب سنتی ایران برای تسکین درد‌های عمومی بدن و پیشگیری از بیماری مصرف دمنوش را توصیه می‌کنند. اکثریت مردم دمنوش‌ها را مانند چای، به صورت روزانه مصرف می‌کنند، ولی باید در نظر داشت، مصرف غیر علمی گیاهان دارویی ممکن است منجر به آسیب رساندن به سلامتی شود، حتی ترکیب غیر تخصصی گیاهان با یکدیگر به صرف اینکه از یک خانواده هستند، کاملاً اشتباه است. برای تهیه دمنوش ها از ادویه‏، میوه‏، برگ، ساقه یا ریشه گیاهان استفاده میشود که شرکت سحرخیز با استفاده از به‌روزترین‌ متد‌ها و مجهزترین آزمایشگاه‌ها، دمنوش‌هایی با خواص متعدد را به سبد غذایی مشتریان اضافه کرده است.
69,000 تومان
12 عددی
دمنوش زعفران و جنسینگ سحرخیز با جدیدترین و باکیفیت‌ترین متد روز تولید می‌شود. این محصول با در نظر گرفتن مراتب و مسائل بهداشتی و همچنین استفاده از بسته‌بندی مرغوب و کیسه‌های توری با جنس ابریشم گون فودگرید( گریدغذایی) در انولوپ( بسته بندی ثانویه )، جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت و هوا و حفظ عطر و طعم، می‌تواند خیال شما را از بابت مسائل بهداشتی و همچنین استفاده از یک نوشیدنی مرغوب و طبیعی راحت کند. دمنوش زعفران و جنسینگ سحرخیز محصولی‌ست سالم و بهداشتی که دارای پروانه بهداشتی وعلامت استاندارد ملی ایران می باشد و تحت نظارت کامل و مستمر آزمایشگاه کنترل کیفیت بسیار مجهز و مدرن گروه شرکت‌های سحرخیز تولید و بسته‌بندی شده است.
150,000 تومان
دمنوش 12 عددی منتخب شامل بسته های دو عددی جنسینگ،گل گاو زبان،بهار نارنج،چای سبز،چای ترش،بابونه
برخی از درمانگران و متخصصان طب سنتی، مصرف روزانه دمنوش‌ها را به عنوان راه‌حلی برای پیشگیری از بیماری‌ها و تسکین درد‌‌‌‌های عمومی بدن می‌دانند گیاهان دارویی در صورتی که غیرعلمی و بدون تخصص مصرف گردند منجر به بروز عوارض ناگواری می‌شوند، و ترکیب گیاهان به علم به اینکه از یک نوع خانواده هستند، منجر به آسیب به سلامتی می‌شود، با توجه به اهمیت این موضوع، تیم سحرخیز با گردهم آوردن افراد متخصص در علم گیاهان دارویی و استفاده از آزمایشگاه‌های مجهز و متد‌های به روز، خانواده دمنوش‌ها را به گروه محصولات خود اضافه کرد
95,000 تومان
20 عددی با طعم هل
در تولید این محصول از مرغوب‌ترین چای و دارچین استفاده شده، و برای حفظ کیفیت محتویات چای سیاه کیسه‌ای دارچین، مراحل بسته‌بندی پیشرفته‌ای طی شده است، در مرحله اول برای نگهداری چای سیاه و دارچین، از بگ‌های پلیمر فود گرید استفاده شده، و برای ممانعت از نفوذ رطوبت و هوا، این بگ‌ها درون انولوپ‌های متالایز قرار گرفته‌اند که از کیفیت عطر و طعم محصول محافظت کنند. دارچین استفاده شده در چای سیاه کیسه‌ای دارچین، از چوب دارچین با کیفیت بوده که دارای رایحه‌ای دلنشین و بدون اسانس است. با توجه به طبیعی و با کیفیت بودن چای سیاه کیسه‌ای دارچین، در صورت استفاده بهینه، از مجموعه خواص آن می‌توان بهره‌مند شد. یک لیوان چای سیاه دارچین، یک پیشنهاد معجزه‌گر برای افرادی است که دچار درد‌های عضلانی و التهاب هستند، استفاده مستمر از این نوشیدنی درد‌ها را بهبود می‌دهد. فشار خون یکی از مشکلات شایع در بین افراد است؛ این بیماری، منبع‌های متفاوتی دارد؛ یکی از این علل نوشیدنی‌هایی است که در طول روز استفاده می‌شوند. استفاده از یک لیوان چای سیاه دارچین سحرخیز به تنظیم فشار خون کمک می‌کند. سرطان از جمله بیماری‌هایی است که منشا‌های متفاوتی دارد، رژیم غذایی نامناسب، ژنتیک و … . پس برای مقابله با این بیماری یک لیوان چای سیاه کیسه‌ای دارچین سحرخیز را در رژیم غذایی خود قرار داده و از مزایای استفاده از آن بهره‌مند شوید. به دلیل طبیعی بودن، چای سیاه کیسه‌ای دارچین، به تنظیم قند خون نیز می‌تواند کمک کند. یک لیوان چای سیاه کیسه‌ای دارچین سحرخیز به عنوان یک گزنیه شگفت‌انگیز برای تقویت سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری‌هاست . برای پیشگیری از سرماخوردگی و ضعف بدنی، یک لیوان چای سیاه کیسه‌ای دارچین سحرخیز را به عنوان نوشیدنی روزمره خود انتخاب کنید.
31,000 تومان
20 عددی با طعم دارچین
محتویات این محصول شامل گلبرگ‌های تازه چای و مرغوب‌ترین چوب دارچین است که درون بگ‌هایی از جنس پلمیر فود گرید قرار داده شده است. برای حفظ کیفیت این محتویات، بگ‌ها درون انولوپ‌های متالایز برای محافظت در برابر رطوبت و هوا قرار گرفته‌اند. کیفیت این محصول به تایید موسسه عطر و طعم برتر دنیا رسیده است و دارای نشان دو ستاره iTQi بلژیک است. با توجه به طبیعی و بدون اسانس بودن این محصول، مصرف آن دارای خواص مفیدی از جمله تسکین درد‌های عضلانی و ضد التهاب است. مقابله و تنظیم بیماری‌هایی رایجی از جمله فشار خون و قند خون راه‌حل‌های گوناگونی دارد، که نوشیدن مستمر و بهینه چای سبز کیسه‌ای دارچین سحرخیز، یکی از راه‌های آسان درمان این بیماری‌ها است. از جمله خواص شناخته شده چای سبز دارچین، تقویت سیستم دفاعی بدن در مقابل بیماری‌هاست و برای پیشگیری از سرماخوردگی و ضعف بدنی توصیه می‌شود. استفاده مستمر از چای سبز دارچین، منجر به افزایش متابولیسم، تعادل وزن و کاهش کلسترول می‌شود. برای افرادی که طعم خالص چای سبز را دوست ندارند می‌توانند از ترکیب طعم و رایحه دلچسب دارچین در این محصول لذت ببرند
21,100 تومان
20 عددی
چای سیاه کلاسیک کیسه‌ای سحرخیز با فرایند پیشرفته CTC و با مرغوب‌ترین مواد تشکیل دهنده به مرحله تولید رسیده است. این چای، از مرغوب‌ترین مزارع چای تهیه شده و این محتویات درون بگ‌های پلمیر فود گرید برای نگهداری با کیفیت قرار گرفته‌، و سپس درون انولوپ‌های متالایز برای عدم نفوذ رطوبت و هوا قرار گرفته‌اند. طبیعی و بدون اسانس بودن یکی از ویژگی‌های چای سیاه کلاسیک است، از دیگر خصوصیات مفید این محصول به بهبود سلامت قلب و سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. چای سیاه کلاسیک به تعادل کلسترول و تعادل وزن کمک کرده و مشکلات مربوط به هضم و گوارش با مصرف این محصول قابل درمان است. برای پیشگیری از دیابت و بیماری سنگ کلیه از مصرف چای سیاه کلاسیک سحرخیز نباید غافل شد. مصرف بهینه و مستمر چای سیاه کلاسیک، برای پیشگیری از بیماری پارکینسون مفید بوده، و در کنار این خواص به سلامت استخوان نیز کمک میکند
32,000 تومان
محتویات چای سبز کیسه‌ای منتخب سحرخیز از گلبرگ‌های تازه گیاه چای تهیه شده است
این محصول شامل انولپ‌هایی از محصولات چای سبز کیسه‌ای زعفرانی، چای سبز کیسه‌ای دارچین، چای سبز کیسه‌ای لیمو، چای سبز کیسه‌ای هل، چای سبز کیسه‌ای نعناع و چای سبز کیسه‌ای عطر گل یاس است. تمامی محصولات حاوی مواد طبیعی و فاقد اسانس است. برای نگهداری کیفیت این محتویات طبیعی و بدون اسانس از بگ‌های پلمیر فود گرید استفاده شده است که بعد از قرار گرفتن در این بگ‌ها درون انولوپ‌های متالایز برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و هوا قرار می‌گیرند. موارد زیر از خواص ارزشمند چای سبز است: پیشگیری از سرطان جلوگیری از پیری زودرس و اثرات آن با آنتی اکسیدان‌های فراوان افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش وزن کاهش قابل توجه میزان کلسترول بد و افزایش میزان کلسترول خوب از بین بردن باکتری‌های نامناسب محوطه دهان، بوی بد دهان و تنفس بد بو تاثیر مثبت آن بر استخوان به دلیل داشتن فلوراید تقویت و تحریک فعالیت سلول‌های مغز به ویژه بخش‌های مربوط به حافظه پیشگیری از بیماری‌های کبدی به ویژه سرطان کبد تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری‌هایی مانند سرما خوردگی با ویتامین c خاصیت آرام بخشی و رفع حالت تنش، افسردگی و استرس و هیجان
25,000 تومان
چای سیاه کیسه‌ای منتخب سحرخیز با فرایند پیشرفته CTC و با مرغوب‌ترین مواد تشکیل دهنده به مرحله تولید
چای سیاه کیسه‌ای منتخب سحرخیز با فرایند پیشرفته CTC و با مرغوب‌ترین مواد تشکیل دهنده به مرحله تولید رسیده است. این محصول انولو‌پ‌های از محصولات چای سیاه کیسه‌ای زعفرانی، چای سیاه کیسه‌ای هل، چای سیاه کیسه‌ای کلاسیک ، چای سیاه کیسه‌ای دارچین، چای سیاه کیسه‌ای لیمو و چای سیاه کیسه‌ای ارل گری است. چای تمامی بگ‌ها، از مرغوب‌ترین مزارع چای تهیه شده، و این محتویات درون بگ‌های پلمیر فود گرید برای نگهداری با کیفیت قرار داده شده، و سپس درون انولوپ‌های متالایز برای عدم نفوذ رطوبت و هوا قرار گرفته‌اند. تمامی محتویات انولوپ‌ها طبیعی و بدون اسانس است. از خصوصیات مفید این محصول به بهبود سلامت قلب و سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. چای سیاه به تعادل کلسترول و تعادل وزن کمک کرده و مشکلات مربوط به هضم و گوارش با مصرف این محصول قابل درمان است. برای پیشگیری از دیابت و بیماری سنگ کلیه از مصرف چای سیاه سحرخیز غافل نشوید. مصرف بهینه و مستمر چای سیاه، برای پیشگیری از بیماری پارکینسون مفید بوده، و در کنار این خواص به سلامت استخوان نیز کمک میکند.
47,500 تومان
با طعم زعفرانی 20 عددی
تمامی محتویات، طبیعی و بدون اسانس بوده و برای نگهداری کیفیت این مواد طبیعی از بگ‌‌های پلمیر فود گرید استفاده شده، و در نهایت برای عدم نفوذ رطوبت و هوا به درون این محتویات، از انولوپ‌های متالایز استفاده شده است. بسته‌بندی نهایی چای کیسه‌ای زعفرانی سحرخیز، با کیفیت و با قابلیت باز و بسته شدن مکرر بوده، که انولوپ‌ها را درون خود جای داده است. نوشیدن یک لیوان چای کیسه‌ای زعفرانی سحرخیز دارای خواص متعددی است که نشاط آور بودن و مقابله با افسردگی یکی از مزایای آن است. اضافه کردن یک لیوان چای سیاه زعفرانی به برنامه غذایی روزانه به سلامت قلب کمک کرده، و از بیماری‌های قلبی پیشگیری می‌کند. از دیگر ویژگی‌های مفید چای سیاه کیسه‎‌ای زعفرانی سحرخیز پیشگیری از سرطان و کمک به کنترل فشار خون است که با مصرف بهینه و مستمر یک لیوان چای سیاه زعفرانی می‌توان از این ویژگی‌ها بهره‌مند شد. با رشد تکنولوژی و آسان‌تر شدن دسترسی به اطلاعات، روش‌های تقویت حافظه، بیشتر از پیش مورد توجه قرار گرفته ، که نوشیدن چای سیاه زعفرانی یکی دیگر از این روش‌ها است. چای سیاه کیسه‌ای زعفرانی سحرخیز حاوی رشته‌های زعفرانیست که بر بهبود سلامت پوست، سلامت چشم و تقویت بینایی تاثیرات شگفت‌ انگیزی دارد و مصرف بهینه آن برای تقویت سیستم دفاعی بدن مفید است.
81,000 تومان
با طعم هل20 عددی
استفاده از مواد طبیعی و تیکه‌های مرغوب هل و بدون اسانس بودن این محصول، رایحه‌ای دلنشین را برای کسانی که طعم خالص چای سبز را دوست ندارند، فراهم کرده است. محتویات طبیعی چای سبز هل سحرخیز، درون بگ‌هایی از جنس پلمیر فود گرید قرار داده شده، و برای جلوگیری از عدم نفوذ رطوبت و هوا به درون محتویات، بگ‌ها درون انولوپ‌های متالایز قرار می‌گیرد. هل دارای طبع گرم است و نوشیدنی که حاوی این دانه گرم باشد، گرما بخش و انرژی‌زا است و تسکین دهنده درد روماتیسم است. رژیم غذایی نامناسب و نداشتن تغذیه سالم، مشکلات سیستم گوارش و هضم غذا را به وجود می‌آورد؛ استفاده از چای سبز کیسه‌ای هل و جایگزین کردن آن به جای میان وعده‌های ناسالم، به هضم غذا و گوارش بهتر معده کمک می‌کند. نوشیدن یک لیوان چای سبز هل به صورت مستمر و بهینه به بهبود گردش خون و عملکرد قلب و عروق کمک می‌کند. با توجه به اضطراب و تنش ناشی از پیچیدگی دنیای امروزی، اکثر افراد به دنبال راه‌حل‌های مفید و آسان برای مقابله با این مشکلات هستند، یک لیوان چای سبز هل سحرخیز، آسان‌ترین راه‌حل برای رفع اضطراب و بی‌قراریست و استفاده متعادل از آن به کاهش بوی بد دهان کمک می‌کند.
34,100 تومان
450 گرم
1. خوش رنگ و خوش طعم ۲. طعم هل ۳. طعم گس ملایم ۴. رنگ شرابی گونه چای ۵. بهترین زمان برای دم کشیدن (بین ۸ تا ۱۰ دقیقه)
180,000 تومان
450 گرم
۱. خوش رنگ و خوش طعم ۲. طعم ارل گری (برگاموت) ۳. طعم گس ملایم ۴.رنگ شرابی گونه چای ۵. بهترین زمان برای دم کشیدن (بین ۸ تا ۱۰ دقیقه)
180,000 تومان
450 گرم
1. خوش رنگ و خوش طعم ۲. طعم گس ملایم ۳. رنگ شرابی گونه چای ۴. بهترین زمان برای دم کشیدن (بین ۸ تا ۱۰ دقیقه)
180,000 تومان
مخلوط گیاهی حاوی بهارنارنج و چای ترش
61,000 تومان
قابل پرداخت (تومان) 0
ادامه خرید
قابل پرداخت 0
feature